Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ DÜNYAEVİNE GİRDİ

ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ DÜNYAEVİNE GİRDİ

Dünyaevine giren Zonguldak Milletvekilinin nikahını Ekrem İmamoğlu kıydı. Şahitliklerine ise Kemal Kılıçdaroğlu, Merak Akşener ve Erdoğan Bektaş yaptı.


CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Emekli Maden Mühendisi Turhan Birinci'nin Endüstri Mühendisi kızı Serpil Birinci ile hayatını birleştirdi. Nikah töreni İstanbul Sarıyer’de Bahar Country’de gerçekleştirildi. Nikah töreninde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP Zonguldak önceki dönem Milletvekili Şerafettin Turpcu, çok sayıda milletvekili, bürokrat ve seçkin davetliler katıldı. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı. Şahitliklerini Kılıçdaroğlu, Akşener ve Vali Bektaş yaptı.

“YOLDAŞIM” DEDİ DEVAM ETTİ..
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ile düğünü “yılın düğünü” olarak niteldi. Demirtaş, sosyal medyada düğünü gösteren fotoğraflar ile birlikte şu mesajı paylaştı:
“Kıymetli yoldaşım 27. Dönem Milletvekili arkadaşım Deniz Yavuzyılmaz, Serpil Birinci ile Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve seçkin birçok davetlinin katılımıyla gerçekleşen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. Birbirine çok yakışan bu çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Yılın düğünü idi...”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran2
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın