Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İL BAŞKANININ İSTİFASINI İSTEDİ !.

İL BAŞKANININ İSTİFASINI İSTEDİ !.

“Böyle basiretsiz liyakatsız insanları İl Başkanı olarak görevde tutmak partiye zarar vermektedir.


Yeniden Refah Partisi Zonguldak İl Başkanlığı bölge basınına “ Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Adem Çetinkaya, görevden alındı “haberi geçti.

Çetinkaya ise “Seçimler öncesi Milletvekilliği adaylığı için istifa ettiğini, adaylık sürecinde ise gördüğü bazı olumsuzluklar nedeniyle Milletvekilliği adaylığından istifa ettiğini açıkladı.

İl Başkanlığı gelen tepkiler üzerine geri adım atarak, kendi haberini bir başka açıklama ile üstelik komik bir dille yalanladı. Açıklamada;

"DÜN GÖNDERDİĞİM HABER ASILSIZDIR ADEM ÇETİNKAYA SEÇİM DOLAYISIYLA İSTİFA ETMİŞTİR GÖREVDEN ALINMAMAIŞTIR.DÜNKÜ HABERİ ŞU AN GÖNDERDİĞİM HABER İLE YER DEĞİŞTİRİN ÖNCEKİNİ SİLİN VE DÜZELTİN" ifaleri kullanıldı.

Çetinkaya yaşanan gelişmeler sonrası sabaha karşı sosyal medya hesabından; “Böyle basiretsiz liyakatsız insaları İl Başkanı olarak görevde tutmak YRP’ye zarar vermektedir. Zonguldak İl Başkanı ve Yönetimi daha fazla teşkilata zarar vermeden görevden alınmalıdır.” paylaşımı yaptı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük6
şaşkın3
hayran1
kızgın1
üzgün0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Metehan Kaya

10 Haziran 2023 - 09:08

Küçük hesaplar için koşan İl başkanı, memleketini dahi söylerken yalan söyleme hastalığı var, merak ediyorum parti üst yönetimi bu olanları görmüyormu? Ereğlideki seçim öncesi parti çalışmalarına Ereğli halkı şahit eğer Adem başkan aday olarak seçime girseydi zonguldak da YRP 1 milletvekili çıkarma şansı vardı,

Yorum Yazın

Canlı Radyo