Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYONLUK, EREĞLİ’DE DE KUTLANDI

ŞAMPİYONLUK, EREĞLİ’DE DE KUTLANDI

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Galatasaray Taraftarlar Derneği’nde “22. Şampiyonluk Balosu” gerçekleştirildi.


Kırmacı (Kemer) Mahallesi mevkisindeki Fabrika Tim’s Salonu’ndaki gece, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in, gönderdiği video mesajı ile başladı. Geceye katılan Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Banu Vahapoğlu Akgün, yaptığı konuşmada, taraftarlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, şunları söyledi:
“Çok zor bir yıldı, çok zor kazanılmış bir şampiyonluktu. Ama Galatasaray bu şampiyonluğu hak etti. Bugün de güzel şekilde bu şampiyonluğumuzu kutlayacağız. Ama şimdiden 23. Şampiyonluk hazırlıklarına başladık. Eminiz önümüzdeki yıl 23. Şampiyonluğu da hep beraber kutlayacağız. 22. Şampiyonluğu kazandıran başta Fatih Terim Hocamız olmak üzere, teknik ekibe ve futbolcularımızı, başkanımız ve yönetim kurulu olarak tebrik ediyoruz. Tabi ki en büyük tebriği de siz Büyük Galatasaray taraftarları hak ediyor. İyi ki varsınız. En büyük Galatasaray.”
ŞEN: ÇÜNKÜ BİZ GALATASARAYIZ
Karadeniz Ereğli Galatasaray taraftarları Derneği Başkanı Timur Şen de, başarıları uluslar arası boyuta ulaşan bir kulübün derneği olduklarını hatırlatarak, şöyle dedi:
“Belli bir kitleniz, takipçiniz, hatta kısıtlı imkanlarınız da olabilir. Şayet 100 yıllık bir camiayı temsil ediyorsanız, sorumluluğun yükünü omuzlarınızda taşıyarak, geçmişten geleceğe ışık olmak ve yön verebilmek için sosyal sorumluluk projeleri üretip, katkı sunarak, camianızın kültürünü aşılayarak, insanlığa ‘sporun elçileri olarak’ hizmet edeceksiniz. Çünkü spor kardeşliktir, birlikteliktir, paylaşmaktır, üretmektir. Başkomutan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, ahlaklı, zeki ve çevik olabilmektir. Bu zihniyetimizle kan bağışından, LÖSEV, Organ kan bağışı kampanyasına, özel okul sınıf projesinden, Devlet okulundaki sınıfımızın eğitim ve öğretim safhasına, kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerine, acil ihtiyaç çağrılarına, spor kardeşliği ile toplum duyarlılığının ilçe sorunlarına çözüm sağlamalarına kadar mal olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Biz Galatasarayız, camiamızın kültür binasının bekçileriyiz.”
GÖKÇE KIRGIZ COŞTURDU
Şen tarafından, geceye katılan onur konuklarına ve desteklerinden sunumu ile devam etti.
Galatasaray’ın 2018-2019 Lefter Küçükordinaryus Spor Toto Süper Ligi Kupası ile aynı sezonun Türkiye Kupası’nın salona girişi ile yaşanan coşku, ses sanatçısı Gökçe Kırgız’ın seslendirdiği şarkılarla devam etti.
Geceye getirilen Galatasaraylı futbolcuların imzalarının bulunduğu formaları ise "Galatasaray Formasına paha biçilemez" düşüncesiyle satışa çıkarılmadı. Formalar, derneğe katkılarından dolayı Hayırsever Zuhal Yılmaz ile Erdal ve Ümit Akbaba'ya hediye edildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Celâl TURAN

26 Ağustos 2019 - 13:04

Şampiyon GALATASARAY

Yorum Yazın