Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ZAFER SUCU, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!..

ZAFER SUCU, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!..

Ereğli’de, esnaf Zafer Sucu, Ak Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olduğunu bildirdi...


Sucu, AK Pati İlçe Binası’nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, teşkilat mensubu, meclis üyesi ve başkanla birlik ve beraberlik içinde olduğunu bsöyledi.


7 Haziran Genel seçimlerinin önemli olduğunu savunan Sucu, şöyle dedi:
“Bugüne kadar olduğu gibi 7 Haziran seçimlerinin, ülkemizin sınıf atlaması için çok önemli bir seçim olduğu, başkanlık sistemine geçmek ve Anayasa değişikliğini yapabilmek gerekiyor. Bunun bilincinde olarak bu görev talip oldum. Bugüne kadar olduğu gibi şimdide bizi bir araya getiren şey, güzel ülkemize olan sevgimiz, Zonguldak’ta otun hemşerilerimize olan muhabbetimiz ve hizmet etme aşkıdır. Ancak bu göreve talip olan hangi arkadaşımıza görev verilirse verilsin, birlik ve beraberlik içinde davamız için sonuna kadar çalışacağımızı ifade etmek istiyorum."


AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır da, Sucu’nun aday adaylığı başvurusundan memnunluk dulduklarını dile getirerek, aday adaylığı başvurularının 20 Şubat’ta sona ereceğini hatırlattı.

Zafer Sucu’nun aday adaylığı başvuru dilekçesini Çakır’a sunduğu toplantıya bazı il genel ve belediye meclis üyeleriyle partililer de katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo