Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“Yuvaya” gitti, destek istedi

“Yuvaya” gitti, destek istedi

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına aday Murat Akyüz’ün, Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’ni ziyaret ettiği bildirildi.


Akyüz, yaptığı yazılı açıklamada, ekip arkadaşları ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, geçmişte başkanlığını da yaptığı kooperatifte yıllardır hizmet verdiğini belirtti. Kooperatif ile oluşan bağını koparmanın mümkün olmadığına değinen Akyüz, şunları kaydetti:
“Uzun süredir şoför esnafı arkadaşlarımızı hizmet verdikleri bölgelerde ziyaret ediyoruz. İnanın her bölgenin kendine göre sorunları var ve bu sorunlar almış başını gidiyor. Bu sorunlar, bugün ortaya çıkan sorunlar değil, yıllardır süregelen sorunlar. Güzergâh, plaka, korsan taşımacılık ve ihale ile alınan işlerin yanı sıra Şoförler Odası’nın çekici ve vinç hizmetlerinden talep ettiği yüksek rakamlar gibi belli başlı sorunlar gittiğimiz her yerde önümüze konuluyor. Mevcut yönetimin bundan sonra da bu sorunlara eğileceğini düşünmüyoruz. Şoför esnafı olarak bizlerin sorunlarına eğilmedikleri, çalışma koşullarımızı iyileştirecek herhangi bir çalışma yapmadıkları da bir gerçektir. Her gün Oda’da oturmakla olmaz. Artık Odamıza genç beyinlerin gelmesini ve Odamızın daha aktif olmasını istiyoruz. Biz, daha iyisini yapacağımıza inandığımız için yola çıktık. Allah nasip ederse, sizlerin desteğiyle seçimi aldığımız takdirde, genç beyinlerin Şoförler Odası’nda hayata geçireceği projeleri kısa zamanda göreceksiniz.”
Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen de, Akyüz’ün kooperatif başkanlığı döneminde güzel çalışmalar yaptıklarını hatırlatarak, seçilmesi halinde Oda’da da başarı olacağına inandıklarını ifade etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın