Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL İLE 5. YIL

UYSAL İLE 5. YIL

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, görevde yaşadığı 4,5 yıllık süre ile park ve bahçeler müdürlüğünce gerçekleştirilen çevre düzenlemelerini, video paylaşımı ile aktardı.
Uysal, sosyal paylaşım sitesindeki hesabında yer verdiği iki buçuk dakikalık tanıtım filminde park-bahçe, çocuk oyun parkları, çevre düzenlemeleri, çeşitli piknik ve izleme alanları gibi çalışmalarına yer verdiklerini belirtti. Başkan Uysal, videodaki paylaşımı ile ilgili ise şunları kaydetti:
“Güzel Şehrimin Güzel İnsanları; 4,5 yıldır hep daha güzel bir Karadeniz Ereğli için çalıştık. Ekte ki, 2,5 dakikalık video da sadece Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz bünyesinde yapılan çalışmaları izleyeceksiniz. Emeği geçen Müdürlüğümüz personeline teşekkür ediyor, sizlere en derin sevgilerimi sunuyorum.”

 

-HABERİN İÇİNDEN-
Tanıtım videosunda son 4,5 yılda 130 bin metrekare olan düzenlenmiş yeşil alanı, 270 bin metrekareye çıkaran Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün söz konusu süre içinde ilçenin vitrini olan giriş güzergahları ve yenilenen Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı başta olmak üzere 35 farklı türde 5 bin ağaç diktiğine vurgu yapıldı.
Videoda, yenilenen Atatürk Anıtı ve İnönü Parkı’ndaki düzenlemeler ile kent ve şehir estetiğine katkıda bulunulduğu, eski şantiye alanına yapılan Çocuk Oyun Dünyası ve Erdemir Ofis Yolu üzerinde inşa edilen Spor Parkı’nın da, çocuk ve gençlere yeni yaşam alanı olarak hizmete açıldığına yer verildi.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın