Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TAKAS… ÖTV TEŞVİKİ… FAİZ AVANTAJLARI… HURDA TEŞVİKİ ve EKSTRA İNDİRİMLER!!!

TAKAS… ÖTV TEŞVİKİ… FAİZ AVANTAJLARI… HURDA TEŞVİKİ ve EKSTRA İNDİRİMLER!!!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de otomobil almak isteyenlere özel fırsatlar sağlanıyor. Tercihini ise “Toyota”dan yana kullanmak isteyenlere birbirinden özel fırsatlar sunuluyor.
 

Alınan bilgiye göre, Karadeniz Ereğli’de Toyota Plaza Göktepe, Ağustos kampanyasında en uygun vade seçenekleriyle birlikte özel faiz avantajları da sunuyor.
Buna göre ise 2018 model Auris, Auris Hybrid, Yaris, Yaris Hybrid ve RAV4 Hybrid'lerden birine sahip olmak isteyenler, 46 bin liralık kredilerde 12 aya yüzde 0,99 faiz fırsatından yararlanacak. ÖTV teşviki ile birlikte hibrit modelleri tercih edenler Ağustos kampanyasından çok daha karlı çıkacak.
Yine kampanya kapsamında, Türkiye'de üretilen sınırlı sayıdaki 2018 model C-HR ve C-HR Hybrid ÖTV teşvikinin yanında Ağustos ayında 25 bin liraya varan indirimler ile son derece cazip fiyatlarla satışa sunulacak.

 

Hilux’e ‘hiç’ ÖTV!!!
Bunun yanında ayrıca hurda teşviki kapsamında Hilux almak isteyenler için de “0” ÖTV avantajı Toyota Plaza Göktepe’de müşterilerini bekliyor. Toyota Finans sistemine yeni katılan Ziraat Katılım Bankası'ndan 0 km ve 2. el otomobil için kredi kullanacak olanlar için tüm vadelere yüzde 1,65 kar oranı uygulanacak.
Her bütçeye uygun olarak şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Göktepe’nin Ağustos ayı kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2019 yılının Şubat ayında başlayabilecekler. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Göktepe’de "takas" imkanı da bulunuyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın1
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın