Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Uysal, “Ereğli için bir dönem daha hayallerim var”

Uysal, “Ereğli için bir dönem daha hayallerim var”

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı ve BPP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal’ın köy ve mahalle muhtarlarıyla buluştuğu bildirildi. 
Yapılan yazılı açıklamaya göre, Aday Uysal ile BBP İlçe Başkanı Turabi Çelik ve Belediye Meclis Üyeleri mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, ziyaretler için teşekkür ettiği konuşmasında, “sayın Başkanımıza Ereğli’mize ve muhtarlarımıza her zaman gösterdiği destek için teşekkür ediyoruz. Ayrıca Muhtarlarımıza Türkiye’de bir benzeri daha olmayan böyle bir Muhtarlar Derneği kazandırdığı için ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.
Başkan Uysal ise muhtarlarla 5 sene boyunca güzel işler yaptığını belirterek şunları söyledi:
“Haramla, zıkkımla işim olmadı. Hep bildiğim doğruları söyledim. Bu huzur ve istikrarın devam etmesi için benim bir dönem daha hayallerim var. 5 yılda kimseyle kavga etmedim, işimi yaptım, bir şey kaybetmedik, şehre huzur geldi. Bu huzur ve istikrarın devam etmesi için benim bir dönem daha Kdz. Ereğli için hayallerim var. Her mahallede ve şehrin her noktasında izimiz var. 5 yıl boyunca sabah 8.30’da belediye de oldum, akşam 8 -9’da çıktık. Devletin parasını korudum, haramla zıkkımla işim olmadı. Hep bildiğim doğruları söyledim. Hepinizle birlikte güzel çalışmalar yaptık, bugüne kadar olan destekleriniz için teşekkür ediyor, desteklerinizin devamını bekliyorum.”

Uysal mahalle muhtarları toplantısının ardından eşi Sevim Uysal ve partililer ile birlikte çarşı esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran4
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın