Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL BBP’de…

UYSAL BBP’de…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın, BBP Ereğli İlçe Başkanlığı ve Alperen Ocakları temsilciliğine ziyarette bulunduğu bildirildi.
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, BBP heyetine göreve geldiği günden itibaren ilçede yapılan hizmetleri özetleyen Başkan Uysal şunları kaydetti:
“Kdz. Ereğli’de ötelenen, hiç ele alınmamış birçok soruna el attık, alt yapıda önemli yatırımlar yaptık. Üst yapıdaki hizmetlerimizde planlamasını yaptığımız birçok hizmetimiz sırasıyla yerine getirilecek. İlçemiz arıtılmış içme suyuna kavuştu, şuanda 6 mahallede musluklardan akıyor, kısa sürede tüm şehrimize vereceğiz. Dereler ıslah edildi, eskiden rüzgarda yaprak kımıldasa elektrikler kesiliyordu, doğalgazla birlikte bunlarında alt yapı sorunları çözüldü. Hedefimiz artık kültürel çözümler ve turizm. Bunun için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Toplumumuzun tüm katmanlarıyla, STK’larla istişarelerimizi sürdürüp hep birlikte şehrimizi geleceğe taşımak için çalışıyoruz.”
BBP İlçe Başkanı Turabi Çelik ise Başkan Uysal’a yaptıkları hizmetleri için teşekkür ederek, “sayın Başkanımızla Büyük Birlik Partisi olarak iyi bir diyalogumuz var. İlçemize önemli hizmetleri oldu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Çelik, Uysal’a ziyaret anısına Uzunmehmet motifli hediye verdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın