Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SON BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI

SON BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Alaplı Belediye Meclisi’nin 2014-2019 dönemi son toplantısı Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında gerçekleştirildi. Söz alan meclis üyeleri helallik istedi. 
Edinilen bilgiye göre, aynı zamanda yeni dönem için de partisinden belediye başkan adayı olan Tekin, gündem dışı konuşmasında 5 yıl boyunca çok güzel hizmetler yaptıklarını söyledi. Görev yaptığı meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Tekin, şöyle dedi:
“5 yıl boyunca birlikte görev yaptığım Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Burada Alaplı’nın geleceği ile ilgi çok önemli kararlar aldık. Hep birlikte Alaplı’mıza hizmet etmek için çalıştık. Eksiklerimiz hatalarımız vardır. Çalışmalarımızda birbirimizi kırmışız dır. Sonuçta hepimiz ortak paydası İlçemize hizmet etmektir. Ben Belediye personelimize de ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Başta Belediye Başkan Yardımcım olmak üzere daire Müdürlerim, belediyemizde çalışan tüm işçi kardeşlerimiz ile birlikte güzel bir ekip çalışması yaparak güzel hizmetler yaptık. Haklarını helal etsinler, benden yana haklarım helal olsun.”
Toplantıda meclis üyeleri tek tek söz alarak duygularını paylaştılar, helallik istediler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın