Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİNİN ADAYI, NEDEN KAZANMAK İSTEDİĞİNİ ANLATACAK

AK PARTİNİN ADAYI, NEDEN KAZANMAK İSTEDİĞİNİ ANLATACAK

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Karadeniz Ereğli’yi yeniden AK Partili yapmak isteyen partinin Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, Ereğli FM’de katılacağı radyo programında konuşacak.
Seçmen, 31 Mart’ta sandık başına gidecek. Adaylar ise projelerini kitlelere anlatmak istiyor. Seçime sayılı günler kala sahada kurumu ve kuruluş ziyaretleri yanı sıra sokakta yurttaşa da dokunan AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’de yayınlanan “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım”a konuk olacak. Projelerini Gazeteci Fikri Kapan’a anlatacak Şahin, seçimi neden kazanmak istediğini en net sözlerle aktaracak.
Teknik yönetmenliğini Gülçin Acaroğlu Demir’in yapacağı program 6 Mart Salı (yarın) 10.00 haberlerinden sonra başlayacak.  Program aynı zamanda internet üzerinden; eregliefm.com.tr, ereglihakimiyet.com, haberhayat.net sitelerindeki Ereğli FM butonunu tıklanarak dinlenebilecek.
Akıllı cep telefonlarından da ‘tunein’ programını ücretsiz indirerek program dinlenebilecek. Demirtaş’a sorularınızı ise sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta, ‘Fikri Kapan’ın adresine mesaj olarak yönlendirebileceksiniz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın