Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SİYASİ NEZAKET ÖRNEĞİ

SİYASİ NEZAKET ÖRNEĞİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


CHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Çivici, “aday adaylığı açıklamamda belirttiğim üzere partime ve Karadeniz Ereğli’me her zaman hizmete hazırım” dedi.
Çivici, yazılı açıklamasında, partisince aday gösterilen Halil Posbıyık’a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Süreçte kendisine destek verenlere ise teşekkür eden Çivici, şunları kaydetti:
“İlk defa 30 Ağustos tarihinde doğduğum, büyüdüğüm, ekmeğimi yediğim bu topraklara hizmet edebilmek için Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Aday Adaylığımı açıklamıştım.
Fakat Partimiz, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayını Sn. Halil Posbıyık olarak belirlemiştir. Kendisine, Partimize, Karadeniz Ereğli’mize hayırlı olsun. Aday Adaylığı açıklamamda belirttiğim üzere partime ve Karadeniz Ereğli’me her zaman hizmete hazırım.
Bilinmesini isterim ki; bu güne kadar kendimi tanıtmak adına yapmış olduğum çalışmalarda, halkın içinde ve CHP Genel Merkezinde hiç kimseyle, diğer aday adaylarını karalayan bilgi belge paylaşmadım, kötü beyanda bulunmadım. Siyaseti de, iş hayatımda olduğu gibi tertemiz dürüstçe yaptım. Bundan sonra da böyle yapacağım.
Yaşamış olduğum aday adaylığı sürecinde muhabbetle ellerimi sıkan, sevgiyle sarılan, gözlerime sen bizim ümidimizsin diye bakan, desteklerini esirgemeyen hemşerilerime, sayfalarında ve gönüllerinde bana yer veren gazeteci dostlarıma, çalışma arkadaşlarıma ve partililerime çok teşekkür ederim.
Erol Çivici, Karadeniz Ereğli’nin bir evladı olarak bundan sonra da, hem siyasi birey olarak, hem de Ereğli ve ülke ekonomisine katkı sunan faaliyetleri ile hizmet etmeye devam edecektir.
Dünyanın en güzel, en muhteşem yerlerinden Karadeniz Ereğli’miz için, Allah’tan her şeyin en güzelini, en hayırlısını ve en iyisini istiyorum. Sevgili hemşerilerime sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.”

Erol Çivici’nin olumlu bulunan tutumu, siyasi nezaket olarak ta yorumlandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın