Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAHİN: EVİNİZE DERT ORTAĞI OLMAYA GELİYORUZ

ŞAHİN: EVİNİZE DERT ORTAĞI OLMAYA GELİYORUZ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, “sorunları çözüme kavuşturmaya, evinize dert ortağı olmaya geliyoruz” dedi.
AK Parti ilçe teşkilatı, çarşı merkezinde miting gerçekleştirdi. Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, Devrim Bulvarı’nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, ilk işinin su ücretlerinde indirime gitmek olduğunu söyledi. Şahin, şöyle dedi:
“Evinize dert ortağı olmaya geliyoruz. Allah bize inşallah bu günleri gösterecek. Yaşım daha 52’dir. Allah’ın izni ile bu kardeşiniz belediye başkanı olduğunda 5 sene sonra 57 yaşında olacağım. O zaman tekrar karşınızda olmak nasip olduğunda inşallah hesap verir bir belediye başkanı olacağım. Tekrar karşınızda olabilme ihtimali olanlara oy verin lütfen.
En önemlisi de ne biliyor musunuz? Ben vefalı bir belediye başkanı olacağım. Hiçbir zaman, beni bu noktaya taşıyan ne partimize, ne Ereğlililere karşı çıkmayacağım. Onların emir ve talimatlarına hed daim uyacağım inşallah.
Öncelikle müjdemiz 1: Belediye başkanlığımız döneminde gelir gelmez Karadeniz Ereğli’de su fiyatlarını yüzde 20 düşürecek bu kardeşiniz. İkincisi; göreve geldiğimizde Karadeniz Ereğli Belediyesi’nde çalışan hiçbir kardeşimizin işi, aşı ve ekmeği ile oynamayacağımız gibi onların ekonomik durumlarını, maaşlarını, sosyal haklarını, sendikal haklarını koruyacağız.
Ama başka birileri geldiğinde bir süre işinden edebilir. Dikkat etsin belediye işçileri. Bu kardeşiniz söz verdi, hiç kimsenin ekmeği ile oynamayacağım. Çünkü bu yaşıma kadar kimsenin ekmeği ile oynamadım. Ekmek, en kutsal değerlerimizden bir tanesidir. Allah kimseyi işsiz, güçsüz bırakmasın. Alın terinin, taşeron kardeşlerimizin yanında olacağız. Memurun, işçinin yanında olacağız. Esnaf dostu olacağız. Sanayicimize destek vereceğiz. Ereğlimizi büyütmek için Ereğli’de sanayi yatırım yapan tüm kardeşlerimizin yolunu, suyunu, kanalizasyonunu ve hafriyatını Ereğli belediyesi bedava yapacak.” 

Haberin ayrıntıları, akşamın ilerleyen saatlerinde aktarılacak…

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın