Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAKAN YARDIMCILARINDAN EROL ŞAHİN’E TAM DESTEK

BAKAN YARDIMCILARINDAN EROL ŞAHİN’E TAM DESTEK

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelen iki bakan yardımcısı, Karadeniz Ereğli’de yapılacak yatırımların arkasında olduklarını söylediler.
İlçeye bir takım temaslarda bulunmak için gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Mithat Cansız ile Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesini ziyaret ettiler. Ziyarete Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin ve eski milletvekilleri Fazlı Erdoğan ve Faruk Çaturoğlu da katıldı.
Partilileri Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş ile sendika Şube Başkanı Metin Ercan, bir gurup Erdemir işçi ile birlikte karşıladı.
Bakan Yardımcıları Mithat Cansız ile Hasan Büyükdere, ziyarette yaptıkları konuşmalarda önemli mesajlar verdi. İşçi lideri Yusuf Ziya Odabaş ise Aday Erol Şahin’e verdikleri destek sözlerini yineledi.

Detaylar, haberin videosunda…

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
Ada Gerek Yok

29 Mart 2019 - 18:57

Anladık Ereğli FM olarak Şahin'i destekliyorsunuz da bütün haberlerini neden bildirim olarak göndererek bizi rahatsız ediyorsunuz? Önemli haber olursa diye takip ediyoruz sizi fakat artık ona da gerek yok cidden, haberiniz size kalsın.

Yorum Yazın