Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAHİN, DESTEK TURLARINDA

ŞAHİN, DESTEK TURLARINDA

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Mahalli İdari Seçimlerde Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni yeniden AK Partili yapmak isteyen Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, seçim kazanma çalışmaları kapsamında bir süre önce başlattığı saha gezilerini sürdürdüğünü bildirdi.
Partinin Seçim Koordinasyon Merkezi’nden “Erol Şahin yorulmadan, üşümeden, bıkmadan usanmadan çalışıyor” başlığı ile servis edilen yazılı açıklamada, Şahin’in, “aşırı soğuk havaya rağmen seçim çalışmalarını artan bir performans ile sürdürüyor” denildi.

Yapılan yazılı açıklama “aynen” şöyle:
‘“Son günlerdeki aşırı soğuk havalara rağmen yorulmadan, bıkmadan ve usanmadan heyecanlı ve enerjik bir şekilde seçim çalışmalarına devam eden Erol Şahin bugün yine esnafın ayağına kadar gidip dertlerini dinledi, projelerini anlattı.
Bugünkü seçim çalışmalarını İbrahim Efe Caddesi ve Uğur Mumcu Caddesinde sürdüren Erol Şahin’i esnaflar sıcak ve yakın bir ilgi ile karşıladılar.
Enerjik yapısı ve sempatik tavırları ile çevresine pozitif bir enerji saçan Erol Şahin’i seçim çalışmalarında AK Parti yönetimi, kadın ve gençlik kolları ile partilileri de yalnız bırakmıyor. Erol Şahin bugün ziyaret ettiği esnafa özellikle ilçeyi ekonomik anlamda ayağa kaldıracak projelerini anlattı.
Kendisinin ekonomist olduğunu, Türkiye’de büyük şirketlere mali ve yatırım projeleri konusunda danışmanlık yaptığını hatırlatan Erol Şahin, “Göreceksiniz ki, belediyenin mevcut bütçesi ile nasıl yatırım yapılır, nasıl bir ilçe ayağa kaldırılır Türkiye’ye göstereceğiz” dedi.
İlçede Üniversite öğrencisi sayısının 10 bine çıkartılmasından tutun da, istihdam sağlayacak olan tekstil atölyelerine kadar, sosyal ve kültürel anlamda da festivallerden kültür gezilerine kadar tüm projelerini esnafa anlatan Erol Şahin’e esnaflar destek sözü verdiler.
Bir esnaf da Erol Şahin’e, “Ereğli’ye Ekonomist lazım” şeklinde slogan üretmesini önerdi…
Erol Şahin’i dinleyen bir esnaf şöyle dedi: “Siz çevrenize pozitif bir enerji saçıyorsunuz. Kavgacı ve agresif bir yapınız yok. Ereğli olarak biz iki şeyden kaybettik, birincisi kavgadan, ikincisi ise hesap kitap bilmemekten. Siz kavgacı olmadığınız gibi ekonomist ve hesap uzmanısınız. Oyumu gönül rahatlığı ile vereceğim. Bu parti meselesi değil, bir başka partiden de aday olmuş olsaydınız yine de verirdim. Mesele işi bilme meselesi, bunu da sizde görüyorum” dedi.
AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’de duyduğu bu sözler karşısında, “Sizlerin bu sözleri ve desteği motivasyonumu her geçen gün artırıyor. Sorumluluğumun bilincindeyim ve sizleri asla mahcup etmeyeceğim” dedi.”’

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın