Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Özcan’a ‘destek’ açıklaması

Özcan’a ‘destek’ açıklaması

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Kasım’da yapılması ön görülen Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine adaylığını açıklayan Ereğli İçin Mücadele Platformu Sözcüsü Niyazi Özcan, birlikte yol alacağı destekçilerine yenisinin eklendiğini bildirdi.


Özcan, yazılı açıklamasında, işadamı Zafer Yalman’ın ETSO Organ seçimlerinde destek vereceğini belirtti. Aynı zamanda Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanlığını yürüten Yalman’ın sözlerinin aktarıldığı açıklama ’aynen’ şöyle:
“Yalman konuşmasında Ereğli’nin lokomotif sektörü sanayi, nakliye ve saçtır. Bu üç sektördeki konulara hakim olduğuna inandığım Niyazi Özcan ile ben ve ekip arkadaşlarım birlikte olmaya karar verdik. Güç almaya değil güç vermeye geldim. Amacımız koltukları meşgul etmek değil, Ereğli’ye gerçek anlamda yatırımlar gelmesini, ekonomimizin güçlenmesi, yeniden eski şah şahalı günlerine kavuşması, üniversitenin gelişerek öğrenci sayısının artırılmasını sağlamaktır. 4 yıldır ilçemizin sorunlarını gerçek manada dile getiren ve çözüm arayan isim Niyazi Özcan olduğunu görmem, bu ekipte yer almamın en büyük nedenlerinden bir tanesidir.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo