Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OY İŞİ GÖNÜL İŞİ… İYİ PARTİ…

OY İŞİ GÖNÜL İŞİ… İYİ PARTİ…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de “oy işi gönül işidir, tapusuzdur” diyerek 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdari Seçim’e hazırlanan İYİ Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, elini sıktığı seçmenden destek istiyor, “değişim şart” diyor.

Alınan bilgiye göre, Kaya, partisinin İlçe Başkanı Doktor Evrim Balbaloğlu ve kurmayları ile birlikte ilçeye bağlı Hamzafakıhlı mahallesinde giderek yurttaş ile beraber oldu.
Kendisini kalabalığın karşıladığı Aday Ali Kaya, burada yaptığı konuşmada, kendisinin ‘çözüm insanı’ olduğunu, vatandaşın yerelde isteklerini iyi bildiğini belirterek şunları söyledi:
HEDEF BELLİ… İYİ EREĞLİ…
“Karadeniz Ereğli’mizde değişim şart. Avucumun içi gibi iyi bildiğim ilçemizin her noktasına ulaşıp gönüllere dokunacağız. İYİ Parti'nin belediyeciliğini, yapılanları vatandaşlarımıza detayları ile birlikte aktaracağız. Hepimizin ortak hedefi ilçemizi iyi noktalara taşımaktır. Bunun için ekibimizle birlikte bir yola çıktık. Bu yolda, bize gösterdiğiniz ilgi sayesinde emin adımlarla ilerliyoruz.
Gittiğimiz her mahalle, sokak, iş ve evlerde halkımızın bize gösterdiği yakın ve sıcak ilgiye teşekkür ediyoruz. İlçemizin kaderini değiştirecek sorunlarını ortadan kaldıracak projelerimizi kısa sürede kamuoyu ile de paylaşacağız. Gelin değişimi birlikte başaralım, çocuklarımıza güzel bir Ereğli bırakalım.”
Ziyarette yurttaşın sorunlarını dinleyen Ali Kaya, çözümler konusunda neler yapabileceklerini anlattı.

PROJELERİNDEN İPUÇLARI VERMİŞTİ
Kaya, 18 Şubat’ta yapılan aday tanıtım toplantısında projelerine ilişkin ipuçları vermişti. Kaya’nın, “Kentimize mutlaka bir marina kazandıracağız” sözü ilgi uyandırmış, “kamusal alanlardan sahil yolu, Devrek Yolayrımı, Erdemir caddesinden otopark ücretlerini tamamen kaldıracağım” vaadi ise ilgi uyandırmıştı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran2
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın