Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ, SEÇİM OFİSİ AÇTI

AK PARTİ, SEÇİM OFİSİ AÇTI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak ili Ereğli ilçesi Gülüç beldesinde, AK Parti’den yerel yönetime aday olan Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, seçim bürosu açtı. Öncesinde düzenlenen kahvaltılı etkinlikte, projelerini halka anlattı.
Edinilen bilgiye göre, beldede bulunan Büyük Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen kahvaltı programına Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Ak Parti Ereğli ilçe başkanı Fatih Çakır, Ak Parti Gülüç Belde başkanı İsmail Yılmaz, Ak Parti Ereğli Belediye başkan adayı Erol Şahin, Ak Partili yöneticiler, bazı belde belediye başkan ve adayları, meclis üyeleri ve yaklaşık 2 bine yakın vatandaş katıldı.
Başkan Demirtaş, burada konuşmasında, belde halkının kendisine verdiği destek ile belediye başkanı olduğunu, seçimler öncesinde verdiği sözlerin tamamına yakınını yerine getirdiğini belirterek, “ben yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermem. Yeni dönemde seçildiğim takdirde hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.
Proje tanıtımının ardından AK Parti kurmayları ve kalabalık seçim bürolarının açılışını gerçekleştirdi. Açılışların ardından gazetecilere açıklamada bulunan Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, gördüğü manzaranın Gülüç beldesinde seçimleri açık ara kazanacaklarının göstergesi olduğunu öne sürdü.
Gülüç Belde belediye başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Gökhan Demirtaş ise konuşmasında seçimlerin kazasız belasız atlatılmasının en büyük temennisi olduğunu kendisine teveccüh gösteren Gülüç halkına hizmet etmenin gururunu yaşadığını dile getirdi.
Ak Parti Kurmayları ve Gülüç Belde belediye başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Gökhan Demirtaş daha sonra pazaryerinde ki esnafları ziyaret ederek sohbet etti. 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın