Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖDÜL, ÇİFT MAZBATALI ADAMA VERİLDİ

ÖDÜL, ÇİFT MAZBATALI ADAMA VERİLDİ

Ekrem İmamoğlu`na “Sevgi, Barış ve Dostluk Ödülü”


Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde düzenlenen 21. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nde bu yılki Sevgi, Barış ve Dostluk Ödülü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na verildi. 
Edinilen bilgiye göre, İmamoğlu, kendisine verilen ödülün ardından binlerce kişiye yaptığı konuşmada, verilen ödülün karşılığını İstanbul’a en iyi hizmeti yaparak ödeyeceğini söyledi. Çift mazbatalı İmamoğlu, şöyle dedi:
“AYNI ZAMANDA TÜRKİYE'NİN DE MOTİVASYONU”
"Sizinle şunu paylaşmak istiyorum. Dünyanın bana göre en kolay şeyi iyi cümleleri, iyi kelimeleri kurmak. Bir insanı yürekten kucaklayabilmek o insana güzel duygularını ifade edebilmek çok kolay. Ben kendi adıma siyaset yolunda yol yürürken, İstanbul'a aday olurken toplumun ihtiyaçlarını konuşma konusunda kendime söz verdim. Örneğin rakibimiz veya benimle mücadele edenler kim, hiç düşünmedim. İnsanımla konuşmak, hemşehrilerimle konuşmak, onların duygularına hitap etmek. Sorunlarını tespit etmek, sorunlarına çözüm olmak. Topluma moral vermek, tek kullandığım dil bu oldu. Bundan vazgeçmedim. Hayatım boyunca bu güzel dilden vazgeçmeyeceğim. Asla vazgeçmeyeceğim. Haktan, hukuktan ve adaletten asla vazgeçmeyeceğim. Şehrimize hizmet etmenin, 16 milyona hizmet etmenin aynı zamanda Türkiye'ye hizmet etmek olduğunu da biliyorum. Bunu başarmanın İstanbul'a ayağa kaldırmanın ve aynı zamanda Türkiye'nin de motivasyonu olduğunu biliyorum" diye konuştu. 
İBB Başkanı İmamoğlu, ödülünün verilmesinin ardından sahneden ayrıldı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran19
gülücük4
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın