Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MÜFTÜOĞLU, FİZİKSEL ENGELLİLER DERNEĞİNDE…

MÜFTÜOĞLU, FİZİKSEL ENGELLİLER DERNEĞİNDE…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Demokratik Sol Parti (DSP) Belediye Başkan Adayı Burak Müftüoğlu’nun, Mahalli İdareler Seçimi kapsamında Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği ziyarette bulunduğu bildirildi.
Oluşturduğu basın biriminden yapılan yazılı açıklama ‘aynen’ şöyle:
“Başkan Adayı Müftüoğlu beraberinde meclis üyesi adayları ve annesi Nagihan Müftüoğlu ile birlikte fiziksel engelliler derneğini ziyaret edip partisi için destek istedi. Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk ve tüm dernek üyeleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Müftüoğlu, durumdan memnun kaldı.
Burak Müftüoğlu’nun ziyaretinden memnun kaldığını ifade eden Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk konuşmasına şöyle başladı:
‘Öncelikle bize değer verip geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Burak benim kardeşimdir, aile dostumdur, kendisinin yeri bende çok farklıdır. Çıktığı bu zorlu mücadelede kendisine başarılar diliyorum. Bizim de engelliler olarak çok sıkıntılarımız var. Halk otobüslerinde ya da trafikte olduğu gibi. Burada olan her arkadaşım engelli ve zorluklarını anlatıyor. Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum tabii. Burak kardeşim hayırlısı ile eğer belediyeyi alırda başkan olursa, bu konuda ailece hassas olduklarını biliyorum, gereken desteği de vereceğine inanıyorum. Ben tekrar kendisine geldiği için teşekkür ederim. Hayırlı olsun diyorum' dedi.
Şentürk, konuşmasının ardından DSP Belediye Başkan Adayı Burak Müftüoğlu sözlerine şu şekilde başladı:
Hepiniz bizim için özelsiniz öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Benim sevgili annem Nagihan Müftüoğlu yıllar önce bu konuya hassasiyetini bir okul yaptırarak gösterdi. Neyin ne olduğunun bizler farkındayız. Emin olun ailem de bende gereken desteği sağlayacağız sonuna kadar. Projelerimizin arasında bunlarda var. Ben burada sizin bir kardeşiniz olarak geldim, dertlerinizi dinlemeye geldim. 
31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde, sizlerin dilinden anlayan, dertlerinizi bilen, yaptıklarımızla bunu da ispat etmiş bir Aday olarak oylarınıza talibim” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın