Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Mazbatayı aldı ziyaretlere başladı

Mazbatayı aldı ziyaretlere başladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde tek liste ile gerçekleştirilen AK Parti İlçe Kongresi sonrası mazbatasını alan İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın ziyaretler gerçekleştirdiği bildirildi.


Alınan bilgiye göre, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret eden Çakır, ilçeye birlikte hizmet edileceğini hatırlatarak şöyle dedi:
“Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele, yan yana beraber Ereğlimize hizmet edeceğiz. Bizler her zaman destekçiniziz, sizlerin yanındayız. İnşallah Ereğlimize daha güzel günleri hep birlikte inşa ederiz. Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum.”
Uysal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. İnşallah hep beraber kardeşlik ve birlik beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz” diye konuştu.
Ziyaretler sürdü…
Öte yandan, Çakır ve oluşturulan yeni yönetim, ilk ziyaretlerini Ereğli Kaymakam Vekili aynı zamanda Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu ve ardından İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ü de ziyaret ettiler. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo