Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MAÇI BİRLİKTE İZLEDİLER

MAÇI BİRLİKTE İZLEDİLER

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in Ereğli Fenerbahçe Taraftarları Derneği’ni ziyaret ettiği bildirildi.
Şahin, basın biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre Fenerbahçe Şube ve Dernek Başkanı Serdar Özbek ile dernek lokaline geçen Şahin, taraftarlarla birlikte Fenerbahçe-Yeni Malatyaspor maçını izledi.
Daha sonra dernek yönetimi ve taraftarlarla sohbette bulunan Şahin, 31 Mart yerel seçimlerinden başarı ile çıkacaklarına inandıklarını belirterek, şunları kaydetti:
“Belediyeyi mutlaka kazanacağız. İlçemize spora dayalı yapacağımız çalışmalarda mutlaka spor camiasının görüşlerini ve katkılarını alacağız. Ereğli Belediyesini Ereğli halkı ile birlikte yöneteceğiz. Halkın onay vermediği hiçbir proje hayata geçirilmeyecek. ‘Her şeyi bilirim’ diyen bir siyasetçi hiçbir şey bilmiyor demektir.”
Şahin’e, Fenerbahçe’nin renklerini taşıyan atkı Şahin’e başarı dileğinde bulundu. Şahin’in dernek ziyaretine, Belediye Meclis Üyesi Fevzi Mazlum, AK Parti Ereğli Belediye Başkan Ada Adaylarından aynı zamanda Fenerbahçe taraftarı Gazeteci Mustafa Kemal Bektaş da yer aldı.
Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Serdar Özbek, AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’de kulübün atkı ve beresini hediye etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın