Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KIŞLA’DA DEĞİŞİM BAŞLADI!..

KIŞLA’DA DEĞİŞİM BAŞLADI!..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, halk toplantılarına Kışla ve Köseler mahallelerinde devam etti. Kışla’da iki ayrı noktada halk toplantısı yapan Uysal, günü Köseler’de noktaladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, belediye meclis üyelerinin de katıldığı Kışla Mahallesi’ndeki halk toplantısında mahalle muhtarı Muhammet Demir ve mahalle halkının sorunlarını dinledi.

KIŞLA’DA DEĞİŞİMİ BAŞLATTIK

Kışla’da karayollarının yaptığı çalışma ile yol sorunun ortadan kalktığını ve spor tesislerindeki yeni düzenleme ile görsel anlamda bir değişim yaşandığını söyleyen Uysal, Potbaşı şantiyesinin Belen’e taşınması, boşalacak alana yapılacak ve gezinti alanları alanlarını da içinde barındıracak tesis ile Kışla mahallesinin gerçek manada bir değişim yaşayacağını söyledi. Uysal kamyon garajı olarak kullanılan alana ilişkin olarak ta, bir proje üzerinde çalışıldığını dile getirdi.

YOL ÜZERİNDEKİ CEPLERE BAŞLANIYOR

Başkan Uysal, karayolu kenarlarına yapılacak cepler ve Kışla girişini kullanan tırların bölgeye verdiği rahatsızlıkla ilgili sorulara da yanıt verdiği konuşmasında, “Gülüç’ten başlayıp Kepez ’e kadar olan güzergâhta yapılacak cepler için yer tespitleri yapıldı.

DURAKLARINDA MONTAJINA BAŞLIYORUZ

Bu konuyu takip eden Başkan Yardımcımız Esra Alpago dün Kastamonu Bölge Müdürlüğü’nde bu yöndeki çalışmayı tamamladı. Ceplerin yapımına bu ay sonuna kadar başlanacak daha sonra bizler durakları da monte edeceğiz.”dedi.

Başkan Uysal ayrıca, Ulaştırma Bakanlığı’nca ilçede başlatılacak ulaşım mastır planı çalışması çerçevesin de tırların geçiş sorununu da çözme gayretinde olacaklarını söyledi. Başkan Uysal Köseler’de de, Mahalle Muhtarı Saip Erarslan ve mahalle sakinleri ile görüştü.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo