Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“KENDİM İÇİN ADAYIM”

“KENDİM İÇİN ADAYIM”

AK Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Zafer Sucu, kimsenin lehine çekilmek için aday olmadığını söyledi.

Sucu, Hakimiyet Yayın Grubu Sahibi Fikri Kapan’ın, Ereğli FM’de hazırlayıp sunduğu “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” canlı yayın programında yaptığı konuşmada, her zaman partisi ve bölge çıkarları doğrultusunda ’nefer gibi’ çalıştığını söyledi.

İlçedeki ticari durgunluğu, dönem koşullarına bağlayan Sucu, bölgenin vazgeçilmezinin ise eski hastaneler bölgesinin “Fakülteler Kampüsü olmaktan geçtiğini” savundu.

Bu konuda AK parti Milletvekili Candan ile Belediye Başkanı Uysal’ın yoğun çalışma içinde olduğunu belirten Sucu, “Devlet Hastanesi’nin Zonguldak istikametindeki Ömerli Mahallesi’ne, Adliye Binası’nın da Süleymanlar Mahallesi mevkisine taşınmasıyla merkezde ekonomik olarak durgunluk olduğu izlenimi oluştu. Elbette bunları etkisi vardır. Ancak fakülteler kampüsünün eski hastane alanına taşınması ve bu sayede o bölge ile hastane bölgesini yukarıdan çevre yolu ile bağlayarak bir daire oluşturulması bölgesel hareketlilik yaratacaktır. Yapılan çalışmaları sonuna kadar destekliyorum” dedi.

Milletvekili aday adaylığına, iyi diyalog içinde olduğu bilinen Milletvekili Candan’ın alınabileceği yönündeki soruyu da yanıtlayan Zafer Sucu, “böyle bir şeyin olması mümkün değil. Sayın Vekilimiz hizmet konusunda bölgemiz için elinden ne geliyorsa yapıyor, gece gündüz çalıştığını biliyorum. Ancak bu demokratik bir yarış. Kaldı ki Zonguldak’ta 5 milletvekili var. Ereğli neden ikinci vekilini çıkarmasın” diye konuştu.

Sucu, kendisi gibi aday adaylığı müracaatında bulunan partililerine de başarı dilerken, Ereğli için önemli projeleri olduğunu ancak, kim aday gösterilirse gösterilsin, en üst düzeyde çalışma ortaya koyacağı sözünü verdi.

Sucu’nun 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’deki “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” programında yaptığı konuşmasının tamamını 21 Şubat Cumartesi saat 10..’da tekrarını dinleyebilirsiniz. Programı internet üzerinden de “ereglifm.com.tr” ve “ereglihakimiyet.com”dan da dinleyebilirsiniz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın