Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“KAZANAN EREĞLİ OLSUN”

“KAZANAN EREĞLİ OLSUN”

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Seçimin ardından sosyal medyada bulunduğu paylaşım ile dikkat çeken Karadeniz Ereğli’de AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Kemal Bektaş, “Ereğli'nin önünde yeni bir dönem başlıyor” dedi.
Parti kurmaylarının “isim netleştirme” süresinde ‘aday olmaya’ yakıştırılanlar arasında öne çıkan gazeteci kimlikli Mustafa Kemal Bektaş, şunları kaydetti:
"Seçim süreci bitti, Kdz. Ereğli'nin önünde yeni bir dönem başlıyor. Halkımızın oyları ile seçimleri kazanan belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve muhtarlarımıza yeni dönemde başarılar diliyorum. Eksiği ve artısı ile herkesin ortaya koyduğu bir emek var, saygı duyulmalı. Başarı kutlanmalı, başarısızlığı ise başka noktalarda aramak, suçlamak, hedef göstermek yerine, önce kendi özeleştirimizi iyi yapmalı toplumun beklentilerini ön planda tutarak doğru tercihlere yönelmeliyiz. Gönüllere giremediğin sürece oturulan koltukların ve isimlerin hiçbir önemi yoktur.
Aday adaylığı sürecim başta olmak üzere yüreğini ortaya koyan duruşları ile örnek olan, güç veren, değerli büyüklerim ve küçüklerime şükranlarımı sunuyorum. Biz ata toprağı Kdz. Ereğli'nin bir adım daha ileriye gitmesi için taşın altına elimizi değil, vücudumuzu, dün olduğu gibi bugün de yarın da ortaya koymaya hazırız. Kazanmak her şey değildir ama kazanmayı istemek her şeydir."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın