Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EROL ŞAHİN, KIYICAK’TA SLOGANLAR İLE KARŞILANDI

EROL ŞAHİN, KIYICAK’TA SLOGANLAR İLE KARŞILANDI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin, Kıyıcak Mahallesinde “Dik dur eğilme, Kıyıcak Seninle” sloganları ve havai fişekler eşliğinde tam bir şölen havasında karşılandı.
AK Parti SKM’den yapılan yazılı açıklama ‘aynen’ şöyle:

""
“AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin ve ekibi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’ye verdiği müjdelerden sonra aldığı motivasyon ile seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiler. Erol Şahin ve ekibi dün akşam Ereğli’nin Kıyıcak Mahallesinde tam bir şölen havasında karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitinginin hemen ardından sahil boyu vatandaşlarla tokalaşan ve sohbet eden Erol Şahin akşam saatlerinde ise İlçe Başkanı Fatih Çakır, belediye Meclisi Üyeleri ve partilileri ile birlikte Kıyıcak Mahallesine gitti. Kıyıcak’ta kapı kapı gezerek projelerinin içerdiği broşürleri dağıtan Erol Şahin meydanda havai fişek ve meşalelerin yanı sıra davul zurna ile karşılandı.
ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN
Kıyıcak’ta Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç tarafından karşılanan Erol Şahin, gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemedi. Muhtar Şükrü Klıç Erol Şahin’e “Şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’de verdiği müjdeler ile mutlu olduklarını belirten Şükrü Kılıç, Erol Şahin’in ilçe başkanlığı döneminde kendisinden iyi hizmetler aldığını hatırlatarak, Şahin ile Ereğli’nin hizmete kavuşacağına işaret etti.
Şükrü Kılıç’dan sonra söz alan İlçe Başkanı Fatih Çakır da Ereğli’ye verilen hizmetlerden söz ederek Kıyıcak sakinlerinden 31 Mart’ta Şahin’e destek istedi.
EROL ŞAHİN: “CUMHURBAŞKANI ARKAMIZDA, YANIMIZDA…”
Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’de yaptığı konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’nin tarihini değiştirecek müjdeler ile geldiğini hatırlatarak, “Cumhurbaşkanım Erdemir’in 1 milyar dolarlık yatırımı ve arkasından Ereğli’nin çocuğu ile ilgili 1000 kişilik işçi alımı müjdesi ile geldi” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Tersaneler bölgesinin de harekete geçireceği sözünü verdiğini bildiren Şahin, Karasu Ereğli Demiryolunun çalışmalarının da tamamlanmasının müjdesini almış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledikten sonra, en önemlisinin ise Devlet Hastanesi eski arsalarındaki güvenlik sorunu meselesinin çözülmesinin ve iki fakülte yapılacak olmasının büyük bir müjde olduğunu, böylece Ereğli’nin Üniversite kenti olacağını açıkladı.
“Dik dur eğilme, Kıyıcak seninle” gibi sloganlarla sık sık konuşması kesilen Şahin, Cumhurbaşkanının kendisinin 4.5 yıl daha Cumhurbaşkanı olduğunu söylediğini hatırlatarak, “Cumhurbaşkanımız 4.5 yıl Kdz. Ereğli Belediyesinin arkasında olmasını söylemesi çok önemli bir açıklamadır. Ereğli olarak bunun değerini ve önemini bilmeliyiz” dedi.
31 Mart seçimlerinin Ereğli için dönüm noktası ve tarihi bir seçim olduğunu belirten Erol Şahin, bu seçimleri Kdz. Ereğli’nin çok iyi değerlendirmesi gerektiğinin altını çizerek, Kıyıcak mahallesinin de 31 Mart’ta gereğini yapacağına inandığını söyledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın