Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli-Zonguldak yolunu gezdi

Ereğli-Zonguldak yolunu gezdi

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ereğli-Zonguldak karayolunda devam eden çalışmaları inceledi.


Çakır, ilk olarak Ereğli-Zonguldak Karayolu’nun Ömerli Mahallesi hastane kavşağındaki çalışmalar hakkında müteahhit firmadan bilgiler aldı. Gazetecilere çalışmaları değerlendiren Çakır, şunları söyledi:
“Bugün yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Ereğli-Zonguldak yolunun ne aşamada olduğunu görme amaçlı burada bir dizi ziyaretlerde, incelemelerde bulunduk. İki yerde çalışmalarımız devam ediyor. En önemli Ereğli’de hastane altında ki kavşağa kadar yolun duble yol haline gelmesi noktasında çalışmalar sürüyor. Öncelikli olarak hedefimiz bu diğer yukarıdaki tarafta da yaklaşık 5 cm aşınma asfaltları dökülüyor, yani tam nizami hale geliyor. Yukarıda ki asfaltlarda ödenekler malumunuz son dönemlerde biraz daralma yaşasa da Ereğli-Zonguldak yolunda ki çalışmalarımız devam edecek. Ta ki kış sezonu olup, olumsuz hava şartları gelinceye kadar. Şuan çalışmalarımız sürecek. Aşağıda ki en öncede ifade ettiğim gibi hastanede ki köprü kavşağını tamamlamaya çalışıyoruz. Duble yol olarak şu an ki aşamalar böyle.” 
Çakır, daha sonra yönetim kurulu üyeleri, gazeteciler ve yol yapımını gerçekleştiren müteahhit firma yetkilileri ile çalışma yapılan yerleri gezdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
hayran1
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın