Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“Ereğli” Ankara’da..!

“Ereğli” Ankara’da..!

Karadeniz Ereğli’nin İl olması noktasında bir araya gelen siyasi parti ilçe başkanları, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan 20 kişilik heyet AK Parti ve CHP Zonguldak Milletvekilleri ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldi.


Grubun sözcülüğünü yapan MHP İlçe Başkanı Demirtürk, "Sanılanın aksine Ereğli il yapılsın diye gelmedik. Milletvekillerimizle birlikte Zonguldak’ta neler oluyor, Ereğli ve Alaplı’da neler oluyor? Ereğli’nin sorunlarını sayın vekillerimize iletmek üzere ziyaret amaçlı Ankara’ya geldik" dedi.  
Meclisteki toplantıya AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş katılırken Şerafettin  Turpçu’nun ise  partisinin ilçe çalışmaları için Alaplı’da bulunduğu için katılamadı. Konuya ilişkin verilen bilgiler şu şekilde: Grubun sözcülüğünü yapan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, “Sanılanın aksine Ereğli il yapılsın diye gelmedik. Milletvekillerimizle birlikte Zonguldak’ta neler oluyor, Ereğli ve Alaplı’da neler oluyor? Ereğli’nin sorunlarını sayın vekillerimize iletmek üzere ziyaret amaçlı Ankara’ya geldik” dedi.
İktidar ve muhalefet partisinin milletvekilleri Ereğli’den gelen grubun talep ve önerilerini dinlerken, mevcut sorunlar ve projeler tartışıldı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın2
gülücük1
hayran0
üzgün0
kızgın0
Mehmet Arslan

06 Aralık 2017 - 16:33

Ne yani şakamı bu

Yorum Yazın