Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DESTİCİ, EREĞLİ’DE ADAYINA DESTEK İSTEDİ

DESTİCİ, EREĞLİ’DE ADAYINA DESTEK İSTEDİ

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı (BBP) Mustafa Destici, “adayımız Hüseyin Uysal Bey’e başarılar diliyorum. Sizin desteği ile inşallah burada görevine devam edecek” dedi.
Mahalli İdari Seçimleri kapsamında Zonguldak’ın Ereğli ilçesine adayı Hüseyin Uysal’a destek olmak için gelen Genel Başkan Destici, Devrekyolayrımı’nda gerçekleştirilen mitingde konuştu. Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölüm yıl dönümü nedeni ile Ankara’da düzenlenen programdan Ereğli’ye geldiğini belirten Destici, şunları söyledi:
DESTİCİ: ADAYIMIZ HÜSEYİN UYSAL BEY’E BAŞARILAR DİLİYORUM
“Bugün, kurucu liderimiz şehit liderimiz Muhsin Başkanımız ve O’nunla hayatını kaybeden arkadaşlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Sabah Tacettin Dergahı’nda kabri başında O’nu yad ettik. Oradan ayağımın tozu ile Karadeniz Ereğli'ye geldim.
31 Mart7ta yapılacak Mahalli İdari Seçimin ülkemize, milletimize, Zonguldak ve Ereğlimize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Seçime katılan tüm adaylarımıza Ereğli’den hayırlı olsun diyorum ve kendi adayımız Hüseyin Uysal Bey’e başarılar diliyorum. Sizin desteği ile inşallah burada görevine devam edecek.”
UYSAL: FESTİVAL VE RANTÇILARA YOL VERECEK MİSİNİZ?
Mevcut Belediye Başkanı aynı zamanda partinin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal ise yeniden görevde olmak istediğini ifade ederek, şu sözlerle konuştu:
“Bir beş yıl daha belediye başkanlığı görevime devam etmek istiyorum. Sizde 31 Mart’ta hep beraber Büyük Birlik Partisi diyecek misiniz? (evet sesleri). Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni Büyük Birlik çatısı altında hizmetlere kavuşturmanın heyecan ve coşkusunu bugünden kalbimizde hissediliyoruz.  
Karşı taraftakiler festival ve rant diyorlar.  Biz hizmet için varız diyoruz. Siz, festival ve rantçılara yol verecek misiniz? (hayır sesleri)”
Mitinge, partinin İl ve ilçelerindeki kadroları ile yaklaşık 1200 kişi katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran4
üzgün1
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın