Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖREN KARARINI VERMİŞ!

ÖREN KARARINI VERMİŞ!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de seçim çalışması yürüten AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in, ilçenin Ömerli Mahallesi’nde iki ayrı adreste miting gerçekleştirdiği bildirildi.
AK Parti SKM’den yapılan yazılı açıklama ‘aynen’ şöyle:
“ ”
“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli Mitinginde aldığı destek sonucu elde ettiği motivasyon ve enerji ile seçim çalışmalarındaki sergilediği temposunu daha da artıran AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’in Ören Mahallesinde gerçekleştirdiği iki ayrı mitinge katılım muhteşemdi. Ören Yeni Mahalle ve Ören Merkez’de halk ile buluşan Erol Şahin, mahallede kendisini karşılayan yüzlerce vatandaşı görünce mutluluktan gözleri doldu.
Belediye Meclis Üyesi adayları ve İlçe Teşkilatı ile birlikte Ören Mahallesindeki halk buluşmalarına katılan Erol Şahin, burada yaptığı konuşmasında öncelikli olarak mahallenin en büyük sorunu olan imar meselesini mutlaka çözeceklerini ve her eve doğal gaz gelmesini sağlayacaklarını söyledi.
Ören’de sorunların birikmiş olduğunu belirten Şahin, asfalt ve dere ıslahı gibi sorunların kesinlikle giderileceğini vurgulayan Şahin, “Bu mahallenin bütün sorunlarını çözecek enerjiye sahibiz çok şükür. Bu saatte hanımlar başta olmak üzere bu kadar insanın bizi karşılaması, mahallenin hizmete aç olduğunu gösteriyor. Problemimiz sadece asfalt, doğal gaz, imar ve dere ıslahı değil, bu bölgeye tekstik atölyesi de yapacağız Allahın izniyle. Hanımlara da bir müjdem var; Bütün hanımları hefta sonları kültür gezilerine göndereceğiz. Nereye gitmek isterseniz göndereceğiz, bu Erol Şahin’in size sözü olsun. İlk kültür gezisini bu mahalleden başlatacağız” dedi.
Her doğan bebeğe maması, bezi ve çocuk maması vererek ‘Hoş geldin bebek kampanyası’ başlatacaklarını da sözlerine ekleyen Şahin, öğrencilere de fakir zengin ayrımı yapmadan kırtasiye yardımı yapacaklarını bildirdi.
19 Mart Salı günü Ereğli’de halka konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerini Ören halkına hatırlatan Erol Şahin, Erdoğan’ın Ereğli için “Yarim Ereğli” dediğini ve bunun çok önemli olduğunun altını çizerek, “Kendisi daha 4.5 yıl Cumhurbaşkanı olduğunu söyleyerek, Ereğli Belediyesi’nin arkasında olacağını açıkladı. Ereğli’ye Fakülte kampüsünden tutun da tersanelere kadar birçok müjde verdi. Şimdi bize 31 Mart’ta sandıkları patlatmak düşüyor” şeklinde konuştu.
TEHDİT ETMEYE GELMİYORUZ
AK Parti Belediye Başkanı adayı Erol Şahin, geçmişte olduğu gibi kimseyi tehdit etmeye, korkutmaya, baskı kurmaya ve kaos yaratmaya gelmediklerini, insanların sorunlarını çözmeye ve kucaklamaya geldiklerini de sözlerine ekleyerek, “Biz mahallenin sorunlarına, caddelerin, evlerin sorunlarına ortak olmaya geliyoruz. Onların sorunlarının üzerine sorun eklemeye, dertlerinin üzerine dert eklemeye gelmiyoruz. Bizim yapımız bu, karakterimiz bu. Bu kardeşiniz hayatının her türlü sıkıntısını yaşamış bir kardeşiniz. 6 yaşında ayakkabı boyacılığı, 8 yaşında da simitçilik yaptım. 10 Yaşında muavinlik yapıyordum, sonra inşaatlarda çalıştım. Ekmek nedir, maaş nedir, para nasıl kazanılır, alınteri nedir biliriz. Babam Erdemir’de işçiydi, ev yapmaya çalışıyordu bize. Erdemir’den aldığı maaşı inşaata yatırıyor, bizde kardeşlerimizle ayakkabı boyayıp simit satarak evimizi geçindiriyorduk. Ev yapmanın ne zor olduğunu bu kardeşiniz bilir. Sizi en iyi anlayan benimdir. Bir eli balda bir eli yağda büyümedim” dedi.
Mahallede davul zurna ve havai fişeklerle karşılanan Erol Şahin’in konuşması sık sık mahalle halkının sloganları ile kesintiye uğradı. Şahin kendisi için slogan atan mahalle halkına ayrıca teşekkür ederek, seçimden sonra da tüm mahallelere sık sık gideceğini belirtip şöyle dedi: “Ben daha 52 yaşındayım. 1 Nisan’dan itibaren 2’inci 5 yıl içinde çalışma yapmak zorundayım. Çünkü 5 yıl sonra yine sizin önünüze geleceğim, aday olacağım. Diğerlerinin 5 yıl sonra aday olup sizin önünüze gelme şansları yok!”

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
deli hakkı

24 Mart 2019 - 15:30

Cumhurbaskanı,içişleri bakanı,sabah,akşam tehdit ediyor muhalefeti..bir dediğinizle de,çelişkiye düşmeyin yahu..

Yorum Yazın