Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CHP’Lİ DEMİRTAŞ: BİRİNCİ SIRA BANA DEĞİL EREĞLİ'YE VERİLDİ

CHP’Lİ DEMİRTAŞ: BİRİNCİ SIRA BANA DEĞİL EREĞLİ'YE VERİLDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


CHP Zonguldak Milletvekili ve 27 Dönem Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş, birinci sıranın kendisine değil Karadeniz Ereğli'ye verildiğini söyledi.
Demirtaş partisinin ilçe başkanlığında, 3 yıllık milletvekilliği döneminde gerçekleştirdiği çalışmaları özetlemişinin ardında yaptığı konuşmada, İyi Parti'ye geçiş ve CHP'ye dönüş sürecini anlatarak, “Türkiye’nin önündeki engelleri kaldırmak için demokrasi ittifakı oluşturulmuştur. Şimdi dolayısıyla ittifak olayı da gayet güzel oldu, adayımız da doğru bir şekilde belirlendi Cumhurbaşkanı adayımız. Şimdi bize görev düşüyor. Zonguldak’tan milletvekili adaylarımızda belirlendi. Gönül isterdi de 30 aday adayımızın 30’u da aday olsaydı ama böyle bir imkan yok. Mevcutların içerisinden bir kriter yapıldı. CHP’de ilk defa bir Genel Başkan Ereğli’mize birinci sırayı verdi. Birinci sıra bana değil Ereğli'ye verildi” diye konuştu.

“ALTIN ÇAĞINI YAŞATACAĞIZ"
Süreçte, çok büyük görev ve sorumlulukları olduğunu ifade eden Demirtaş, özetle şunları söyledi:
24 Haziran’da kesinlikle Ak Parti iktidardan gidecek ve Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı kurulacak. Bunu hep beraber kuracağız. Muharrem İnce’de Cumhurbaşkanımız olacak. Ereğli- Devrek yolu bir yılda bitecek. TTK’ya 6500 kişi kadro alacağız. Emekliler, işçilerin sorunları var hepsini çözeceğiz. Tersaneleri canlandıracak, teşvik edecek özel bir çalışma yapacağız. Cumhuriyet ilan edildikten sonra ilk ilan edilen il Zonguldak. Cumhuriyetin ilk yıllarında ve 90’lı yıllarında Zonguldak altın yılını yaşamış. Biz Zonguldak’a tekrar altın çağını yaşatacağız. CHP iktidarında bunu yapacağız."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
kızgın3
hayran1
şaşkın1
üzgün1
Sabahattin Biberoğlu

23 Mayıs 2018 - 12:51

İşte CHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye katılıp, İYİ Parti’nin TBMM’de grup kurmasının yolunu açan milletvekilleri;rnrn1. Burcu Köksal – Afyonkarahisarrn2. Mustafa Tuncer – Amasyarn3. Nihat Yeşil – Ankararn4. Hüseyin Yıldız – Aydınrn5. Ahmet Akın – Balıkesirrn6. Mehmet Göker – Burdurrn7. Nurhayat Altaca Kayışoğlu – Bursarn8. Erkan Aydın – Bursarn9.Tufan Köse – Çorumrn10. Okan Gaytancıoğlu – Edirnern11. Tacettin Bayır – İzmirrn12. Çetin Arık – Kayserirn13. Fatma Kaplan Hürriyet – Kocaelirn14. Ömer Fethi Gürer – Niğdern15. Ünal Demirtaş - Zonguldak..

İlyas Ergin

23 Mayıs 2018 - 12:50

Sayın Ünal Demirtaş bey..Önce tebrikler ve beşinize de başarılar.. Zonguldak'tan 3 aday rahat çıkmalı, 4'ü zorlamalısınız..Geçen dönem propaganda çalışmalarınızda sizi bireysel hareket eden olarak hissettim.. Propoganda arabanızda sadece sizin afişleriniz vardı..Yerel mahalli örgüt temsilcileriyle yeterli diyoloğunuz yoktu...Bu sefer daha deneyimli hareket etmenizi bekleriz..Merkezi yerlere 5 aday birlikte gitmelisiniz.Gideceğiniz yerlerdeki mahalli görevliler ve üyeler ile vatandaşlar önceden bilgilendirilmeli, uyarılmalı..5 adayın ayrı ayrı dolaşacakları yerlerin planı iyi yapılmalı...Gidilmedik köy mahalle kalmamalı...Mümkünse her kapı çalınmalı..Gün birlik ve kenetlenme günü..Beyaz ve temiz bir sayfa ile yola çıkmalı Millet ittifakı..Başarı ve saygı dileklerimle...

Muhteşem Süleyman

23 Mayıs 2018 - 12:49

JOKER İN ANLAMI NE OLUYOR? HER ZAMAN HAZIRDA BEKLEMEK GALİBA...

Caner Şahin Ramses Çetinkaya

23 Mayıs 2018 - 12:48

Adam gibi adam. Yolun açık olsun. 25 haziranda memleket kurtulacak, insanlık kurtulacak. rnTÜRKiYE hakettiği yere yeniden gelecek.

Baki Adıgüzel

23 Mayıs 2018 - 12:46

Şu ana kadar Sücüllü köyüne ne faydan oldu da Ereğli'ye faydan olsun, çekil de maaş alıp vatana zarar verme.

Çoşkun Atar

23 Mayıs 2018 - 12:44

Niye ereğli ye veriliyo ankarada duran sensin maaşı alanda sensin

Deli mi ne

22 Mayıs 2018 - 23:11

Bu millet size Kalemi iyi partiye gectiginizde cekti saygilar..

Yorum Yazın