Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CHP Heyeti Ormanlıdaydı

CHP Heyeti Ormanlıdaydı

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü, 16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandumu öncesindeki propaganda çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Mahalle ve köy ziyaretlerine ağırlık veren İlçe Örgütü, geçtiğimiz haftalarda örgüt binası açılışını, Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ile birlikte gerçekleştirdiği Ormanlı Beldesi’ni bir kez daha ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaret programında, Zonguldak Milletvekili Av. Ünal Demirtaş, Kdz.Ereğli CHP İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, Önceki Dönem Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Eski Karadeniz Ereğli İlçe Başlanları Muhammet Arslan ve Hayrettin Kartal ile yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

CHP’liler, Cumhuriyetin bekası ve çocukların geleceği için vatandaşlardan hayır oyu istediler. CHP’liler ilk olarak belde pazarında pazar esnafını ziyaret ettiler. Alışveriş yapan vatandaşlarla da kısa süreli diyaloglar kuran CHP’liler, 16 Nisan Pazar günü oylanacak olan 18 maddelik anayasa değişikliği paketinin sakıncaları hakkında görüşlerini paylaştılar. Belde ziyaretlerinde vatandaşların da referanduma ilişkin yorumlarını dinleyen Milletvekili Demirtaş, sandıkta evet oyu vereceklerin tek bir kişi, hayır oyu vereceklerin de 80 milyon Türkiye için oy kullanmış olacağını kaydetti.CHP’liler Ormanlı sakinleriyle gerçekleştirdikleri sohbetlerde, değişiklik paketinde ağırlıklı olarak tek bir kişinin geleceğini ilgilendiren maddeler olduğuna işaret ederek, sandıktan evet çıkması durumunda Türkiye’nin önce eyaletler olarak bölünme riski ile karşı karşıya kalacağını, bu riskin ilerleyen yıllarda da toprak kaybına kadar gidebileceğini iddia ettiler.Belde pazarında pazar esnafı ve vatandaşlarla görüştükten sonra merkezdeki işyerlerini de ziyaret eden CHP’liler, Cumhuriyetin bekası ve çocukların geleceği için vatandaşlardan hayır oyu istediler.

(Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın