Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Çaturoğlu: Zonguldak’ın Eksiği Lobi!.

Çaturoğlu: Zonguldak’ın Eksiği Lobi!.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Zonguldak’ın en zayıf noktasının, yeterince lobi faaliyeti yapamaması olduğunu söyledi.

Çaturoğlu, yaptığı yazılı açıklama’da  Bursa Üniversitesi’nin davetlisi olarak katıldığı toplantıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Toplantının, üniversitenin ’Bursa lobisi’ açısından önemini anlatan Çaturoğlu, Zonguldak ’lobiciliğinin’ de yaygın hale gelmesi gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi Global Bütçeye geçmiştir. Bu uygulama ile hastane faaliyetlerinin finansmanında kolaylık sağlanacaktır.

Uludağ Üniversitesi 20 Ocak 2015 tarihinde Ankara Bursa Evinde bir toplantı gerçekleştirdi. Bende bu Üniversitenin mezunu bir milletvekili olarak bu toplantıya davetliydim. Yaklaşık 3 saat süren bu toplantı Üniversitenin ve Bursa’nın Lobisi açısından çok önemli olmuştur.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörümüz Sayın Mahmut Özer ile konuştum, en kısa zamanda Ankara’da Üniversitemiz böyle bir program icra edecektir. Bu konu Zonguldak Lobiciliğinin bir değişim oluşturması bakımından oldukça olumlu olacaktır. Bilindiği gibi bizim en zayıf noktamız, Zonguldaklılar olarak yeterince lobi faaliyeti yapamamaktır. Ayrıca Üniversitemiz ile ’Zonguldak ve Çevre İllere ait Kalkınma Projesi’ hakkında çalışmalar yapacağız.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın