Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU İŞE YERELDE, AK PARTİ ve CHP NE DEDİ?

BU İŞE YERELDE, AK PARTİ ve CHP NE DEDİ?

Karadeniz Ereğli’de AK Parti Teşkilat Başkanı Fatih Çakır ile CHP Örgüt Başkanı Sertan Ocakcı; CHP ve İYİ Parti’nin anlaşarak Türk siyasetine damga vuran hareketi sonucu aralarında Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ın da olduğu 15 vekilin istifa ederek İYİ Parti’ye geçmesini değerlendirdiler.


SON SÖZ MİLLETİMİZİNDİR
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları sonrası gazetecilerin sorusu üzerine konuşan Çakır, siyasetin hızlı bir maratona girdiğini belirterek, şöyle dedi:
“Seçim atmosferinde yaklaşık 60-61 gün gibi bir süre var. Tabu çeşitli etkiler, değişiklikler olacaktır ama son sözü milletimiz söyleyecektir. Hepimiz, milletimizin oyunu daha yüksek teveccühünü alma noktasında gayret göstereceğiz, çalışacağız. Son söz milletimizindir. Milletimiz ne uygun görürse, başımız, gözümüz üstünedir.”

“HODRİ MEYDAN” DEDİ
Ocakcı ise partilerinin seçime hazır halde bulunduğunu öne sürerek şu sözlerle konuştu:
“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin önemi, gerekliliği ve ihtiyacının ne kadar önemli olduğunu fark ettik. İnsanlar sandığa gidecekler ve bir siyasi partinin seçime girmesini engellemeye çalışan düşünceyi, CHP 15 milletvekilini verip sandığa sokarak, demokratik yarışa davet etti. Karşı tarafta bir ittifak var, bu tarafta bir ittifak var. Hayırlısı olsun. Genel merkezimizin söylediği gibi ‘hodri meydan’. Biz hazırız.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın