Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Belediye… Esnaf Kredi Kooperatifi…

Belediye… Esnaf Kredi Kooperatifi…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve AK Parti’nin Zonguldak Milletvekili adayı Hamdi Uçar, seçim gezilerini sürdürüyor.
Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, ikili, kalabalık partili eşliğinde Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Başkanı Hizmet Tezel’i ziyaret ettiler. Uçar, ziyarette konuşmasında, seçimi sabote etmek istiyen art niyetli şer güçlerin olduğunu öne sürerek şunları kaydetti:
“Bu süreci kirletmek istiyorlar. Türkiye’nin 5-6 yıldır yaşamış olduğu ve atlatmış olduğu badireleri sizlerde biliyorsunuz. Ekonomik kriz yaratmak isteyenlerin hedeflerinin ne olduğunu sizlerde biliyorsunuz bu nedenle 24 Haziran seçimleri istikrar için çok önemli bu anlamda sizlerden de destek istiyoruz. Sosyal anlamda ekonomik olacakta ülkemiz kazanacaktır. Bunun yanında Zonguldak’ımızın ve Ereğli ve Alaplı için de bizlerde üzerimize düşeni yapacağız. Beklentileri çok iyi biliyoruz Allah nasip ederse milletvekilliğinde sivil toplum kuruluşu başkanlarıyla sık sık bir araya geleceğim ve bunun sözünü burada veriyorum. Bu bölgede olacağız birlikte olacağız. Esnaflarımızla istişareler yaparak sorunları çözeceğiz.”
FAKÜLTE TALEBİ
Uçar’a ve partililere nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileyen Hikmet Tezel, Ereğli’de Fatih Koleji’nin üniversiteye devredilerek fakülte olmasını istedi.
BELEDİYE ZİYARETİ
İlçe belediyesini de ziyaret eden Uçar, ofisleri ziyaret ederek çalışanlar ile tokalaştı. Uçar, yakın ilgi gördüğü belediye ziyaretinde Belediyenin ilçeye hizmet noktasında verdiği çabalardan ötürü Başkan Uysal nezdinde tüm çalışanlara teşekkür ederek, seçim çalışmaları için hizmet binasından ayrıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın