Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BBP, ADAYLARINI TANITTI

BBP, ADAYLARINI TANITTI

BBP KDZ. EREĞLİ ADAYI, HÜSEYİN UYSAL


 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı (BBP) Mustafa Destici, partinin 170 Belediye Başkan adayını Ankara’da düzenlenen bir toplantı ile tanıttı. Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak mevcut başkan Hüseyin Uysal’ı tanıtan Destici, yerel seçimlerde iddialı olduklarını açıkladı. Başkan Hüseyin Uysal ise “her geçen gün üzerine koyarak gidiyoruz. Bu seçimleri alacağız” dedi.
BBP Genel Merkezi tarafından,  Ankara’da “Yerel seçim kampanyası ve aday tanıtım” toplantısı düzenlendi.
BBP İl Başkanı Ahmet Çolak, Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ereğli Alperen Ocaklarının tam kadro katıldığı toplantıda, Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak mevcut başkan Hüseyin Uysal açıklandı.
“ÖZÜMÜZ MİLLET, SÖZÜMÜZ HİZMET”
Genel Başkan Destici, ‘Özümüz Millet, Sözümüz Hizmet’ sloganıyla 170 Belediye Başkan Adayını açıkladı.
Destici, “31 Mart'taki yerel seçimlere de bu bilinç, sorumluluk ve şuurla hazırlandıklarını ifade ederek, "Yerel yönetimlerde vatandaşlarımıza layık olan, değişen çağ ve ve koşullara uyum sağlayan, şeffaf, akılcı, tutumlu ve çevreyle barışık belediyeler hedefimizi geliştireceğiz” diye konuştu.
Toplantıya eşi Sevim Uysal ile birlikte katılan Başkan Hüseyin Uysal da, seçimi kazanacaklarını belirterek, “her geçen gün seçimleri kazanacağımıza olan inancım artıyor. Her gün üzerine koyarak gidiyoruz. Şu görülüyor ki, Karadeniz Ereğli’de de büyük birliğe ihtiyaç var. Çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
şaşkın1
gülücük0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın