Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, İMAM HATİPLİLERLE BULUŞTU

UYSAL, İMAM HATİPLİLERLE BULUŞTU

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi Yurdu’nda okul müdürü, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptıktan sonra bir sınıfta ve okul çevrinde incelemelerde bulundu.

İmam Hatip Lisesi Yurdu’nda kahvaltı öncesi öğrencilere başarılar dileyerek başarının sırırının erken kalkmakta olduğunu söyleyen Başkan Uysal, “Ne derler bilirsiniz. Erken kalkan erken yol alır. Sizde böyle yapın ki başarılı olasınız.” dedi. Başkan Uysal öğrencilerden isteklerini sorunca en fazla istek ise ’Spor Salonu veya Futbol Sahası’ isteği oldu.

Din Görevlileri Derneği Başkanı Ali Aksoy’da AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ile Başkan Uysal’ın İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’na verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, Ereğli’nin ikinci bir imam hatip lisesi ve yurduna ihtiyacı olduğunu belirtti.

Başkan Uysal’a Kur’an-ı Kerim hediye eden Okul Müdürü Ramazan Karaoğlu’da Kabasakal Deresi’nin temizlenmesi konusunda Başkan Uysal’dan destek isterken Başkan Uysal’da bu derenin yaza kadar tamamen temizleneceğini DSİ’nin geciktirmesi halinde belediye olarak kendilerinin temizleyeceğini söyledi.

Daha sonra okul çevresinde ve bir sınıfta öğrencilerle sohbet eden Başkan Uysal, öğrencilerin isteklerini sordu. Kız öğrencilere kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Başkan Uysal, dengele beslenmelerini de tavsiye etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın