Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞKAN UYSAL’DAN İKİ MESAJ!..

BAŞKAN UYSAL’DAN İKİ MESAJ!..

Başkan Uysal 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Mesajlar şöyle;

 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yayınladığı bir mesajla kutladı.

Başkan Uysal kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

23 Nisan 1920 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, milli egemenliğin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı, müstesna bir yere sahip olan gündür.

Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı günü Bayram olarak armağan ettiği çocuklarımız, umudumuz ve geleceğimizin güvencesidir.

Millet egemenliğini ilelebet koruyarak emanete sahip çıkacak çocuklarımızı; , araştıran, sorgulayan, öğrenen ve her alanda kendini sürekli geliştiren bireyler olarak yetiştirmek en büyük sorumluluğumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz milletimize hizmette bulunan ve ebediyete intikal eden Türkiye Büyük Millet Meclisi mensuplarını rahmet ve minnetle yâd ediyor,

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm dünya çocuklarına ve bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

***********************************************************************************************************************************************

 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, tüm İslam âleminin ve Kdz. Ereğli halkının Regaip Kandili’ni kutladı.

Başkan Uysal’ın mesajı şöyle:

Kandil İslam alemi için son derece büyük önem arz eden rahmet, mağfiret, bereket, sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü dolu özel bir zaman dilimine girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Recep, Şaban ve Ramazan aylarından oluşan ve dini kültürümüzde özel bir yeri bulunan mübarek üç aylar, rahmet ve bereket mevsimi, Ramazan ayı ve Bayramı’yla doruk noktaya ulaşan manevi yükseliş ve bağışlanma aylarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerimizin, milletimizin ve bütün Müslüman Âleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni tebrik ediyor; bu kutlu zaman diliminin ülkemiz, ilçemiz ve tüm İslam âleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını dilerim.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın