Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ’NİN ZONGULDAK ADAYI ULUPINAR MI?

AK PARTİ’NİN ZONGULDAK ADAYI ULUPINAR MI?

Son Dakika... Son Dakika... Son Dakika...


      Özel Haber        

Zonguldak Belediyesi’ni isteyen AK Parti’de, başkan ‘adaylığı’ için ismi ‘muhtemel’  görüldüğü öne sürülen partinin Zonguldak eski Milletvekili Özcan Ulupınar,  gazetecilere konuştu.
Ereğli FM’in telefonla ulaştığı Ulupınar, muhabire yaptığı açıklamada, kendisine iletilen tebliğin olmadığını söyledi. Aday Adaylığı için başvurmadığını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirmediğini anlatan Ulupınar, şu sözlerle konuştu:
“Şuana kadar bir resmi davet ya da tebliğ olmadı. Ben de aday olduğumu basından öğreniyorum. Şu ana kadar resmi bir görüşmem olmadı, Genel Merkez aramadı beni.
Şuana kadar ben aday adayı olmadım. Gelen Merkez’den teklif almadım. Adaylığım ile ilgili net söyleyebileceklerim bu kadar.  Bekliyorum, bende sizin gibi merak ediyorum. Ama dediğim gibi resmi bir tebliğ ya da arama yok. Cumhurbaşkanımız ile de bir görüşmem olmadı.”    

Öte yandan, 20+1 Aday Adayı bulunan Ereğli’de ise ‘aday belirleme’ çalışmaları sürüyor. AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, kendisine telefonla ulaşan Ereğli FM’e açıklamasına, ‘Ereğli belirleme’ çalışmalarının devam ettiğini söyledi.  

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın