Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SENDİKADAN, UYSAL’A ZİYARET !.

SENDİKADAN, UYSAL’A ZİYARET !.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Metin Ercan’ın, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ettiği bildirildi.


Sendikanın internet sitesi “turkmetalkdzeregli.org”da yer alan habere göre Ercan, 3 Kasım’da, Büyük Anadolu Ereğli Otel Salonu’nda gerçekleştirdikleri 11. Olağan Genel Kurul’da yeniden göreve seçilmeleri dolayısıyla başlattıkları protokol ziyaretleri kapsamında Uysal’ı ziyaret ederek, genel kurula katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür etti.

Uysal da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “çok güzel bir genel kurul gerçekleştirdiniz. Yeniden göreve seçilmenizden dolayı Sayın Başkan ve yönetimini bir kez daha kutluyorum” dedi.

Başkan Ercan ile beraber; Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreteri Turgay Kavak, Şube Eğitim Sekreteri Birol Onay ile İş Yeri Baş Temsilcisi Altan Kalfa’nın da yer aldığı ziyarette gündeme ilişkin onular üzerinde sohbet edilerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın