Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ’NİN ADAYLARINDAN İLK SÖZLER

AK PARTİ’NİN ADAYLARINDAN İLK SÖZLER

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, “Hüseyin Uysal’ın ne kadar projesi varsa tamamlamak boynumuzun borcudur” dedi.
31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdari Seçiminde AK Parti’nin Karadeniz Ereğli ile ilçe ve beldelerinde belediye başkan adayı gösterdiği isimler, parti binasında düzenlenen toplantıda konuştu. Teşkilatın ilçe başkanı Fatih Çakır, aday adaylarına teşekkür ettiği selamlama konuşmasında, 20 tane aday adayının birbirlerinden değerli olduğunu söyledi. Partisinde herkese yetecek görev olduğunu belirten Çakır, “insanoğluyuz. Birkaç gün illaki kırılanlar olur ama ondan sonra kervan ile birlikte güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Tüm milletvekillerimize, belediye başkanımız Hüseyin Uysal’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kandilli Belediye Başkan Adayı Mustafa Güldalı da, bir önceki gerdiği seçimi 56 oy ile kaybettiğini, bu seçimde ise partisinin bayrağını beldesine dikeceklerini öne sürdü.
DEMİRTAŞ: DEDİKODULARI HATIRLATTI
CHP’den AK Parti’ye geçmesi ile gündemdeki yerini koruyan Gülüç Belediye Başkanı ve aynı zamanda beldenin adayı Gökhan Demirtaş ise kendisine yöneltilen eleştirileri hatırlatarak şu sözlerle konuştu:
“Daha önceden de AK Partiliydim şimdi de AK Partiliyim. Bu böyle bilinsin. Hakkımızda bazı dedikodular oluyor ama şunu söylemek isterim: Ben, Gülüç’ü, Zonguldak’ın parlayan yıldızı yapmak üzere yola çıktım, bunun sözünü Gülüç halkına verdim. Yaptığım hizmetler ortadır, bunu kimsenin irdeleme şansı yoktur. Gülüç’e AK Parti’nin bayrağını dikeceğim ve çok büyük projelere imza atacağım.”
Ormanlı Beldesi’nin mevcut başkanı ve aynı zamanda adayı Bayram Başol da, kendisini yeniden göreve layık gören parti üst kademelerinin yüzünü kara çıkartmayacağını ifade etti. Başol, “Yüce Rabbim, hepimizin yolunu birlik yolu etsin” dedi.
ŞAHİN: KENDİM İÇİN OY İSTEYECEĞİM
Son olarak konuşan Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin AK Partili Başkan Adayı Erol Şahin ise partinin her kademesinde görev aldığını hatırlattı. Süreçte ise partinin tüm unsurları ile et ve tırnak gibi bütün halde hareket edeceklerini anlatan Şahin, özetle şunları söyledi:
“AK Parti’nin kuruluşundan beri her aşamasında göre yapmış bir kardeşinizim. Kurulduğundan beri hep partimiz için ve adaylarımız izin hep oy istedim. İlk defa kendimiz için oy isteyeceğiz.
Öncelikle teşkilat mensupları, etle tırnak gibi olmalıyız. Bizim milletvekilimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Buradan kendisine selam olsun.
ŞAİBESİZ MECLİS ÜYESİ LİSTESİ
Ufak tefek şeyleri problem haline getirmeyeceğiz. ‘O orada, bu burada niye, o öyle niye oldu’ deyip bunları dert edersek sıkıntı yaşarız. Yaşadığımız tecrübeler ile birlikte, Ereğli için en güzel belediye meclis listesini yapacağız. Pırıl pırıl, tertemiz ve şaibesiz; Ereğli’nin tüm yapısını yansıtan bir liste olacaktır bu.
Ereğli’nin sorunları biliyoruz. Öncelikli olarak ekonomik sorunlarımız var. Gençlerimizin geleceğe yönelik problemleri var. Belediye başkanı olduğum takdirde, belediye imkanlarından öncelik sırasını ekonomik yatırımlar alacak. Yani şehre istihdamı, ekonomiyi destekleyecek, yeni iş alanları açacak destekleri yapacağım. Belediyenin bütçesinden bütün bunları ayarlayacağız.
UYSAL’A TEŞEKKÜR ETTİ
Küçük küçük dokunuşlar ile çözebileceğimiz o kadar çok sorunumuz var ki. Sayı Belediye Başkanım Hüseyin Uysal’ın yaptığı o kadar güzel işler var ki bunların tamamını devam ettireceğiz. Çeşitli sebeplerle yapamadığı ya da eksik kalanları tamamlamak bizim boynumuzun borcu. Ona da buradan teşekkür ediyor ve selamlarımı gönderiyorum. İnşallah Ereğli’de seçimleri kazandığımızda tüm Ereğli’nin belediye başkanı olacağız. Partizanlık yok, ayrı gayrı yok. Parti rozetimizi bir kenara bırakıp tüm hemşerilerimize hizmet edeceğiz. Ben bunun sözünü veriyorum.”
Konuşmaların ardından ise belediye başkan adayları el ele tutuşarak fotoğraf verdi. Toplantıya, bazı aday adayları katılarak adaylara destek verdi.  
 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın