Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİLİLER, SAHA ÇALIŞMALARINDA

AK PARTİLİLER, SAHA ÇALIŞMALARINDA

Karadeniz Ereğli’de, 24 Haziran Seçimleri çalışmalarını sürdüren AK Parti teşkilatı, sahada ziyaretlerinde vatandaşla buluşmaya devam ediyor.


Seçim çalışmalarında dikkat çeken isimlerden olan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş ve partililer ile birlikte 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler öncesinde Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’ye destek turlarını aralıksız olarak devam ettiriyor.

ESNAFLARLA KUCAKLAŞTILAR
Kdz. Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) yaptığı program kapsamında, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerin yanı sıra Gençlik ve Kadın Kolları üyelerinin de katılımları ile destek verdiği program kapsamında Uysal ve Kumaş, görüştükleri vatandaşların sorun ve isteklerini de dinliyor.
Uysal, ilçenin en büyük yerleşkesi olan Bağlık Mahallesi’nde ‘karakol’ meskisinden başlanan saha gezisinde, kabalık partili grubu ile Erdemir Caddesi ile şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek, sorun ve isteklerini yerinde dinledi.
Esnaflar tarafından sıcak ve samimi bir ortamda karşılanan Uysal ve partililer, ziyaret esnasında dile getirilen sorunları tek tek not alarak, çözümü noktasında ne gereksiyorsa, yapılacaklarını söylediler. 2 saati aşkın süren esnaf ziyaretinin ardından partililer belediyenin İnönü Parkında gerçekleştirdiği iftar çadırında oruçlarını açarak, arından Ofis yolunda bulunan cafe ve lokantaları ziyaret ettiler.
Burada bulunan esnaf ve müşterilerinin Ramazan ayını kutlayan Uysal ve ekibi yoğun geçen seçim programını doludizgin bir şekilde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşarak, tamamladılar.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın