Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK Parti’den Evet çıkartması

AK Parti’den Evet çıkartması

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı, Pazar günü yapılacak olan halkoylaması çalışmalarını mahallelerde tam gaz sürdürüyor.


AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı, Pazar günü yapılacak olan halkoylaması çalışmalarını mahallelerde tam gaz sürdürüyor.AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır; bazı yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve kadın kolları yönetimi ile birlikte, mahallelerde ’EVET’ gazetesi ve broşür dağıtmaya devam ediyor.

Çakır, beraberindeki partililerle birlikte Kepez Mahallesi’nde yaptığı çalışmada, Kepez Siteler mevkiinden Solak yol ayrımına kadar kapısını çalmadığı ev bırakmadı.Kepez Mahallesi’ndeki esnafları da ziyaret eden AK Parti heyeti, Anayasada değiştirilmesi öngörülen 18 madde ile ilgili kendilerine yöneltilen sorulara içtenlikle yanıt verdi.Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Denizcilik Fakültesi’nde eğitim gören bir gurup öğrenciye Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili bilgilendirmede bulunan Çakır, “Önceden bizim mimar ve mühendislerimiz yurtdışında hayata geçirilen projeleri yerinde incelemeye giderlerdi, şimdi ise ülkemizde hayata geçirdiğimiz projeleri dışarıdan incelemeye geliyorlar. Daha da iyi olacağız. Bu halkoylamasında siz gençlere 18 yaşında seçilme hakkı veriliyor. Biz gençlerimize her alanda güveniyoruz. Bu yüzden gençlerimizden halkoylamasında güçlü bir ’EVET’ desteği bekliyoruz.” dedi.

Çakır, Kepez Mahallesi’nde yaptığı referandum çalışması esnasında kendisine iletilen sorun ve talepleri de içtenlikle dinledi. 16 Nisan’da yapılacak halkoylamasından güçlü bir şekilde ’EVET’ çıkmasıyla birlikte sorunların tek elden çok daha kısa sürede çözüme kavuşturulacağını ifade eden Çakır, “16 Nisan’dan sonra tüm enerjimizi başta işsizlik olmak üzere İlçemizin diğer sıkıntılarını gidermek için harcayacağız.” şeklinde konuştu.

(Haber Merkezi )

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın