Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ ‘BÜTÜNLÜK’ FOTOĞRAFI VERİYOR

AK PARTİ ‘BÜTÜNLÜK’ FOTOĞRAFI VERİYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Mahalli İdari Seçimlerde Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni yeniden AK Parti yapmak isteyen partinin ilçe yönetimi ile Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in, A Takımı ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyükşehirler ile birlikte ele alarak ‘aday’ olarak Erol Şahin, meclis üyesi adayları ile birlikte sabah kahvaltısında buluştu.
Toplantıya Belediye Meclis Üyesi Adayları ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi adayları, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları katıldı. 
İlçe Başkanı Fatih Çakır, seçim çalışmalarında üstün performans sergileyen ve birlik beraberliklerine hiçbir şekilde zarar vermeyen meclis üyesi adayları ile heyecanlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren yönetim kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kollarına teşekkür etti. Çakır, “siyasi ideolojimizi bir tarafa bıraktık ve Ereğli’ye hizmet noktasında büyük bir aşk ve şevk ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah 31 Mart’a kadar tüm kademelerimizle çalışıp adayımız Erol Şahin’i başkan yapıp, en yüksek sayıda meclis üyesi ile seçimlerden zaferle çıkacağız” dedi. 
ŞAHİN: “EREĞLİ HALKI İLE KUCAKLAŞIP, GÖNÜLLERİ KAZANACAĞIZ” 
Aday Erol Şahin ise meclis üyesi adayları ile teşkilat unsurlarına gayretlerinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi:
“Bizde hiç kimse ‘ben şu sıraya yazıldım ama şurada olmalıydım, yok benim yerim burasıydı ama buraya yazdılar’ gibi kavga yok. Ne mutlu ki bize 28’inci sıradaki arkadaşımızda 1’inci sıradaymış gibi bu hizmet davasına inanmış ve canla başla çalışıyor. Sizin sergilediğiniz bu birlik ve beraberlik fotoğrafı benim sorumluluğumu daha da artırıyor. Teşkilatımızda ilçe başkanımızdan, mahalle temsilcilerimize kadar her kademe görev alan arkadaşlarımıza da yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. 31 Mart’a kadar Ereğli halkı ile kucaklaşacağız ve gönülleri kazanacağız. İnşallah 31 Mart akşamı da yaptığımız çalışmaların karşılığını alacağız.” 
Diğer partilerden belediye meclisini ve 31 kişiyi alt alta yazamayan adaylar olduğunu ifade eden Şahin, “belediye Meclisi listesini bile yapamayanlar Ereğli’yi nasıl yönetecek?” şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın