Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Organ bağışı organizasyonu ödüllendirildi

Organ bağışı organizasyonu ödüllendirildi

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi yöneticileri ve Karadeniz Ereğli’de ki taraftar derneklerinden oluşan Renklerin Kardeşliği Platformu tarafından organ bağışına farkındalığı artırmak için düzenlen etkinlikte elde edilen başarı ödülsüz kalmadı. 
Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, ilçede iki aylık süre içerisinde organ bağışına farkındalığı artırmak amacıyla düzenlenen etkinliklere destek verenlere başarı belgesi verdi. Ereğli Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen törene Karadeniz Bölge Komutanı Cemal Özden Yazıcıoğlu, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Aydın Şanlıoğlu, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Kdz. Ereğli İlçe Halk Eğitim Müdürü Canan Ayan ve Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Vildan Türkeli katıldı. Törende Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın protokolü ile Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Personeline yönelik düzenlenen işaret dili eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan personellere sertifikaları takdim edildi. 
Çok sayıda Devlet Hastanesi çalışanının da katıldığı programda konuşan Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu örnek bir çalışmaya imza atıldığını belirterek, organ bağışı kampanyası süresince büyük destek veren Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Cemal Özden Yazıcıoğlu, Karadeniz Ereğli Taraftar Dernekleri başkanlarına ve hastane çalışanlarına teşekkür etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın