Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AİLEDEN “UYSAL” FOTOĞRAFI

AİLEDEN “UYSAL” FOTOĞRAFI

İktidar partisinin Zonguldak milletvekilleri ile partinin il ve ilçe teşkilatı unsurları, Karadeniz Ereğli Belediyesi’ne giderek ilçenin Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ettiler.


Alınan bilgiye göre, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdari Seçimleri öncesi AK Parti için ‘aday adayı’ çokluğu yaşanan Karadeniz Ereğli’de siyasi gelişme yaşandı.  
AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar ile İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Kandilli Belde Başkanı Yusuf Ziya Eryiğit ve Ormanlı Belde Başkanı İsmail Üstün, AK Parti Ereğli Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş, aday olmasına kesin göz ile bakılan mevcut Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal’a gittiler.

AK PARTİLİLERİN ‘BELEDİYE’ FOTOĞRAFI!
Ziyarette konuşan Başkan Uysal, AK Parti ailesinin güzel bir fotoğraf verdiklerini belirtti, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uysal, 2019 yılında 31 Martta çok önemli bir seçim olduğunu hep beraber ve birlik içinde önümüzdeki seçimlerden başarılı çıkacaklarına inandıklarını söyledi.
AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır’da, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür ederek, 31 Martta yapılacak olan seçimlerin ülkeye ve ilçeye hayırlar getirmesini diledi.
AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ise önlerinde ülke, bölge, Ereği ve Zonguldak için çok önemli bir seçim olacağını hatırlatarak, Zonguldak’ta olduğu gibi önümüzdeki günlerde genel merkezin 7 ilçenin belediye başkan adaylarını açıklayacağını belirtti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’da, güçlü bir lider ve güçlü bir siyasi iradenin bu ülkeyi yönettiğini belirtirken, daha çok gayretle 31 Mart yerel seçimlerinden başarılı çıkacaklarına inandıklarını kaydetti.

TÜRKMEN: ALGI YARATMAYA GAYRET EDİYORLAR
AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’de ülkemizin iç ve dış tehditlere boyun eğmediğini hatırlattı. Kdz. Ereğli’nin de bu ufku doğru gördüğünü ifade eden Türkmen, şu sözlerle konuştu:
“Ereğli, sen ben demedi. Buranın birliğini bozabilmek için çok şey yaptılar. ‘Ereğli’den adayımız yok’ dediler. Ereğli’nin kimseye ihtiyacı yok ki. Ereğli kendi kendine sahip olan insan topluluğundan, vatanseverlerden oluşan bir kadroya sahiptir. Ama bizim zaten ayrı gayrımız yok. Ankara’daki Diyarbakır’daki, Kastamonu’daki milletvekili de bizimdir.
Hükümete bir baktığınız zaman onun nereli olduğu değil, ne yaptığı ve bu memlekete nasıl sahip çıktığı önemlidir. Onun Ereğli bu seçimlerde olmayacak deneni başarmıştır. Halil Posbıyık dediğiniz zaman bir efsane gibi görülen bir şey vardı Ereğli’nin içinde. Baktınız ki hiç bir şey olmadığını görüyoruz. Dolayısıyla bu işi başaran Ereğli’de bizim gençlerimiz, kadınlarımız ve milletimiz bundan sonraki seçimleri de bunu başarmaya muktedirdir. Ve başaracaktır Allah’ın izniyle. Sizin çalışmalarını görüyorum. Kimin o demesi bu demesi, hava atması beyhudedir, lüzumsuzdur. Bir algı yaratmaya gayret ediyorlar. Buna gelmeyeceksiniz, gelmeyeceğiniz. Bundan sonra daha büyük bir şerefle ayakta tutacağız.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın