Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

‘AĞIR CEZA MAHKEMESİ’ MÜJDESİNİ EROL ŞAHİN VERDİ!

‘AĞIR CEZA MAHKEMESİ’ MÜJDESİNİ EROL ŞAHİN VERDİ!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, göreve geldiğinde tüm meslek örgütlerinin taleplerine çözüm üreteceğini bildirdi.
Mahalli İdari Seçimler sonrası Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni yeniden AK Partili yapmak isteyen Şahin, yapacağını öne sürdüğü bazı projelerini, çektiği video mesaj ile aktardı. Şahin,  ilçedeki avukatların talebi üzerine yaptığı girişimler sonucu Karadeniz Ereğli Adliyesi’nde Ağır Ceza Mahkemesi kurulması kararının alındığını belirtti. Belediye başkanı olması durumunda, tüm meslek örgütlerinin isteklerini yerine getireceğini iddia eden Şahin, AK Parti SKM aracılığı ile servis edilen video mesajında şunları kaydetti:
“Kdz. Ereğli’de ki tüm meslek gruplarının sorunlarıyla bir bir ilgilenmek bu kardeşinizin asli görevlerindendir. Bu çerçevede avukat arkadaşlarımızın önemli bir talebi olan, aynı zamanda Kdz. Ereğli Kaymakamımız, Sayın Başsavcımız, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ve SKM başkanımız Avukat Adem Öztürk'ün bizzat yaptıkları görüşmelerle katkılar sunduğu Kdz. Ereğli’de bir Ağır Ceza Mahkemesi kurulması talebi önümüzde bulunmaktaydı. Söz konusu taleple ilgili Sayın Cumhurbaşkanımızın Kdz. Ereğlili Başdanışmanı Sayın Saadet Oruç Hanımefendinin değerli katkılarıyla, Adalet Bakanımız ve HSK’nın imzasından geçen Ağır Ceza Mahkemesi talebinin gerçekleştirildiğini buradan tüm hemşerilerimize müjdesini vermek istiyorum.
İşte gördüğünüz gibi Belediye Başkanlığı görevine geldiğimizde de Ereğli’de ki tüm meslek gruplarının sorunlarını teker teker çözülmesinin takipçisi olacağız. Özelikle Ereğli’ye ekonomi katkılar sunacak. İnsanların sorunlarının Ereğli bazında çözülmesi ile ilgili ne kadar proje, ne kadar sorun varsa, bu kardeşiniz tarafından çözülmesi öncelikli meselemiz olacaktır. Ereğli’mize Ağır Ceza Mahkemesi hayırlı uğurlu olsun.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın