Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DÜŞÜNDÜRÜCÜ SÖZLER!!!

DÜŞÜNDÜRÜCÜ SÖZLER!!!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


AK Parti’den istifa ettiği sırada söylediği ‘bana hizmet ettirmek istemediler’ sözünü bir adım ileri taşıyan BBP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal, ileri yaşta bir akrabası ile 5 yıl önce yaşadığı diyaloğu Seçim Ofisi açılışı sırasında anlattı.
 

KİM BU MUSTAFA AĞABEY!
Mahalli İdari Seçimlerde, AK Parti’de son ana kadar bekletilerek aday yapılamayınca istifa edip bir hafta sonra BBP’ye katılıp rozet takan mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Seçim Bürosu açılışında konuştu. İcraatları, şahsına yönelik yapılan eleştiriler ve yıllar içinde yaşadıklarını anlattığı sözleri arasında en dikkat çeken “Mustafa Ağabey” oldu.
Uysal, kim olduğu ile ilgili detay vermediği akrabası “Mustafa” ile 2014 Seçimleri sonrası yaşadığı diyaloğu anlattığı sözlerinde şunları aktardı:
“Benim bir Mustafa Ağabeyim vardır. Bana da, dedemden beni akrabam olduğunu söyler. ‘Oğlum’ dedi, ‘seni 2019 yılında aday yapmayacaklarmış’ dedi. ‘Allah Allah. Mustafa Ağabey, daha 5 yıl var’ dedim. ‘Seni gelen merkezin kapısından sokmayacaklarmış’ dedi ve dediği oydu. Ama arkasından, ‘oğlum sen denizin üstünde koşsan denizin üzerinde yürüyemedi, yüzmeyi bilmiyor diyecekler. Sana bir şekilde mazeret uyduracaklar, görürsün’ dedi. O zaman 70 yaşındaydı. Geldi 75 yaşına ve inanın kaderimi çizdi adam.
Mustafa Ağabeyin yanına gitmeye korksam da gideceğim. Ben, bana diyeceği lafları tahmin ediyorum. ‘Seçimi açık ara alacaksın’ diyecek.”

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın