Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ADAY ADAYI CİĞER, EREĞLİ FM’E KONUŞTU

ADAY ADAYI CİĞER, EREĞLİ FM’E KONUŞTU

23 yıllık öğretmenlik mesleğinden istifa ederek Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı olan Yaşar Ciğer, “belediye başkanı olursam; belediye süresince ekonomiyi iyi kullanan bir başkan olmayı planlıyorum. Şehrin motivasyonunu yükseltmeyi istiyorum” dedi.


Mahalli Seçimlerde Ereğli Belediyesini isteyen AK Parti’nin aday adayı Yaşar Ciğer, Ereğli FM’e gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada, işin sonunda kim aday gösterilirse gösterinsin o ve parti adına çalışacaklarını söyledi. 23 yıllık öğretmen Yaşar Ciğer, kendisinin aday gösterilmesi durumunda ise projelerinin hazır olduğunu anlatarak şu sözlerle konuştu:
“BİRÇOK PROJEMİZ HAZIR”
“Partimiz kimi aday gösterirse cansiperane çalışarak belediye başkanlığını almaya çalışacağız. Ereğli fiziki, donamımı, kültürü ve insanı ile çok güzel bir şehirdir. Özellikle bu dönem ile ilgili birçok projemiz hazır. Ama aday adaylığından adaylığa geçtiğimde bu projeleri basında ve kamuoyu ile paylaşacağız. Daha doğrusu Ereğli’ye öncelikle insan odaklı projeler yapmayı, herkes tarafından da kullanılabilir projeler yapmayı planladık. Açık söyleyeyim; aday olduktan sonra hem kendi arkadaşlarını projelerinden hem de rakip ya da farklı anlayışlardan kullanılabilir proje olduğunda bunlardan da almayı düşünüyoruz.
UÇUK PROJELER YOK!
Özellikle proje yaparken uçuk, şehrin üzerinden geçen ya da yapılması zor olan projelere kesinlikle yaklaşmayacağız. Günün koşullarında ekonomiyi dikkate alarak şehrin de yapısına uygun projeler yapacağız. Bunların içinde çevre, trafik, sağlık, spor, gençler ve yaşlılar olacak. Bu projeler hayata sokulurken insan odaklı olacağız.
MOTİVASYONU YÜKSELTMEK İSTİYOR
Ereğli hepimizindir. Burada doğduk ve burada yaşıyoruz. Yine burada öleceğiz ve mezarımızda buraya konulacak ama bizden sonrakilere iyi bir şehir bırakmamız lazım. Bunun için aday oluruz olmayız o ayrı konu ancak bu şehre bir borcu var. Enerjimizi yüksek tutup birlikte çalışmalıyız. Basın, esnaf ve diğer meslek guruplarının hepsi ile etkileşim içinde olacağız. Belediye başkanı olursam; belediye süresince ekonomiyi iyi kullanan bir başkan olmayı planlıyorum. Şehrin motivasyonunu yükseltmeyi istiyorum.” 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın