Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ZONGULDAK’TA İŞLER ÇOK “İYİ”…

ZONGULDAK’TA İŞLER ÇOK “İYİ”…

Türk tarihçi ve siyasetçisi Meral Akşener ile siyasetçi, yazar ve Türk siyasal bilimler profesörü Ümit Özdağ’ın başı çektiği ‘İyi’ hareketinin Zonguldak ayağı, çalışmalara başladı.


İyi Parti Genel Başkan Merak Akşener’i, Zonguldak İl ve ilçe teşkilatlarının ziyaret ettiği bildirildi.
Alınan bilgiye göre, Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar’ın öncülüğündeki partinin Zonguldak kurmayları, genel merkeze giderek Akşener ile Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın, Aydın Tümen ve Musavat Dervişoğlu’nu ziyaret ettiler. İl Başkanı Bayraktar ziyarete ilişkin açıklamasında, Zonguldak genelinde örgütlenme çalışmalarına yoğunluk verdiklerini belirtti.
Çalışmaların Ereğli, Alaplı, Çaycuma ve Gökçebey ilçelerde tamamlandığı ifade eden Bayraktar, şunları kaydetti:
“Önümüzdeki günlerde Merkez ilçemiz başta olmak üzere; Devrek, Kozlu ve Kilimli’de de teşkilatlarımızı oluşturmayı hedefledik. İl ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i ve Genel Başkan Yarımcılarımız Sayın Koray Aydın, Sayın Aydın Tümen ve Sayın Musavat Dervişoğlu’nu ziyaret ettik. Ziyaret programımıza il yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe başkanlarımız ve ilçelerimizden yönetim kurulu üyelerimiz de katıldı. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Zonguldak heyeti olarak bizleri çok sıcak bir şekilde karşıladı. Aynı şekilde sayın genel başkan yarımcılarımızda heyetimize yakın ilgi gösterdiler.
Parti genel merkezimizde inanılmaz bir yoğunluk olmasına karşın Sayın Genel Başkanımızın Zonguldak ve Zonguldaklılara özel bir değer verdiğine şahit olduk. Biz de gördüğümüz bu sıcak ilgi karşısında Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Zonguldak’a davet ettik. Kendilerini emeğin başkenti, Cumhuriyet’in ilk vilayeti Zonguldak’ta en iyi şekilde karşılayacağımızı belittik.”

Ziyarette İl Yönetim Kurulu Üyeleri Batu Müftüoğlu, Sertan Kuzu, Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Asım Tazegül, Çaycuma ilçe başkanı Ahmet Köktürk, Alaplı ilçe başkanı Emrullah Erdoğan ve Gökçebey ilçe başkanı Satılmış Aydemir hazır bulundu.

Görev alınmaz verilir!
Öte yandan, İyi Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sertan Kuzu, siyasette sıkça kullanılan ’Görev alınmaz verilir’ sözünü adeta doğruladı. Kuzu, sosyal medya hesabında Akşener ile çekilen fotoğraf ile yaptığı paylaşımda, şöyle dedi:

“İyi Parti Zonguldak il yönetiminde görevlendirilmiş bulunmaktayım. Allah İyi yoldan ayırmadan görev yapmayı nasip etsin.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın